Voeding in promotie bij Delhaize

Alle 286 actuele promoties in voeding bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

286 promoties

Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Belviva Frieten | Bier -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Frieten | Bier

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€3,75/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Belviva Frieten -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Frieten

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,25vanaf €3,75/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Belviva Gebakken | Patatjes -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Gebakken | Patatjes

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€3,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Red | Chili -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Red | Chili

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Reuze -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Reuze

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€4,00/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Rode Kidney -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Rode Kidney

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,18€2,35€4,72/kg
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
Bonduelle Champignons | Parijs | Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Champignons | Parijs | Mini

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€10,78/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Bonduelle Doperwten | Extra fijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Doperwten | Extra fijn

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,15
voor 2 stuks€4,30
Per stuk€1,07€2,15€3,82/kg
Je bespaart €2,15 op 2 stuks
Bonduelle Doperwten-Wortelen | Zeer fijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Doperwten-Wortelen | Zeer fijn

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,15
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€2,08€4,15€3,92/kg
Je bespaart €4,15 op 2 stuks
Bonduelle Erwten | Kikker | Mediterrane -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Erwten | Kikker | Mediterrane

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Groenten | Macédoine | Blik -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Groenten | Macédoine | Blik

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€4,64/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Bonduelle Kikkererwten -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Kikkererwten

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€4,03/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Bonduelle Linzen -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Linzen

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,18€2,35€3,81/kg
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
Bonduelle Linzen | Curry -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Linzen | Curry

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Mais | Bonen | Paprika -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Mais | Bonen | Paprika

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,25
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€1,62€3,25€5,40/kg
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Bonduelle Maïs | Zacht | Crispy | Blik -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Maïs | Zacht | Crispy | Blik

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€3,47/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Bonduelle Mexicana | Mix -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Mexicana | Mix

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€3,13/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Delhaize Balletjes | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Balletjes | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,43
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,71€1,43€3,55/kg
Je bespaart €1,43 op 2 stuks
Delhaize Vegan -50%
Delhaize Burger | Groenten | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Groenten | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,53
voor 2 stuks€3,06
Per stuk€0,77€1,53€3,85/kg
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Delhaize Burger | Spinazie| Veggie | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Spinazie| Veggie | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€8,85/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Delhaize Burger | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,43
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,71€1,43€3,55/kg
Je bespaart €1,43 op 2 stuks
Delhaize Nuggets| Falafel | Veggie | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Nuggets| Falafel | Veggie | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€8,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Delhaize Protein topping seeds | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Protein topping seeds | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€12,67/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Delhaize Witloof | Hydrocultuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Witloof | Hydrocultuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,35
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€1,68€3,35€2,58/kg
Je bespaart €3,35 op 2 stuks
Delhaize Zachte uien | Netje -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zachte uien | Netje

-50%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,79
Per kg€3,49€7,01
Je bespaart €1,40
Delhaize Zanddeeg -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zanddeeg

-50%
Je betaalt
€0,79
voor 1 stuk€1,59
Per kg€3,45€6,94
Je bespaart €0,80
Ferrer Guindillas | Azijn -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Ferrer Guindillas | Azijn

-50%
Je betaalt
€2,74
voor 1 stuk€5,49
Per kg€6,61€13,24
Je bespaart €2,75
Ferrer Linzen | Pardinas -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Ferrer Linzen | Pardinas

-50%
Je betaalt
€1,52
voor 1 stuk€3,05
Per kg€4,42€8,87
Je bespaart €1,53
Little Moons Mochi | Framboos -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Framboos

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Kokosnoot -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Kokosnoot

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Tropisch fruit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Tropisch fruit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks

Alle 286 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Delhaize deze week?

Er zijn 286 actuele promoties in voeding bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Delhaize?

-50% op Alpro Plantaardig | Greek style | Bosvruchten bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Delhaize?

2e aan korting: 126 van de 286 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.