Kaas in promotie

Alle 132 actuele promoties op kaas van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

132 promoties

Camembert Extra Coulant kaas 240g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Camembert Extra Coulant kaas 240g

Le Rustique
1+1 gratis
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€9,38/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€8,50
voor 4 stuks€17,00
Per stuk€2,12€4,25€14,13/kg
Je bespaart €8,50 op 4 stuks
chester kaas -42%
SparTot wo 7/10

chester kaas

-20%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,39
Per kg€13,90€23,90
Je bespaart €1,00
Entremont Kaas -33%
CarrefourTot ma 12/10

Entremont Kaas

2+1 gratis
+1 variant
Je betaalt
vanaf€14,18
voor 3 stuks
Per stuk€4,73vanaf €31,54/kg
Je bespaart €7,08 op 3 stuks
Jumbo geraspte kaas -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo geraspte kaas

2+1 gratis
Je betaalt
€3,68
voor 3 stuks€5,52
Per stuk€1,23€1,84€8,20/kg
Je bespaart €1,84 op 3 stuks
Verse Kaas Natuur 200 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Verse Kaas Natuur 200 g

Caprice des Anges
2e aan -50%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€3,89€5,19€19,45/kg
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Chimay – Kaas -22%
IntermarchéTot zo 4/10

Chimay – Kaas

Tot -25%
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€2,30
Per kg€17,90€23,00
Je bespaart €0,51
RIANS verse kaas vol hoevekaas 6%vg 500g -20%
ColruytTot di 6/10

RIANS verse kaas vol hoevekaas 6%vg 500g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,78
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,39€5,49€8,78/kg
Je bespaart €2,20 op 2 stuks
Spar Chef Kaasmeester light -20%
SparTot wo 7/10

Spar Chef Kaasmeester light

-20%
Je betaalt
€1,59
voor 1 stuk€1,99
Per kg€15,90€19,90
Je bespaart €0,40
Morbier – Rauwmelkse kaas -16%
IntermarchéTot zo 4/10

Morbier – Rauwmelkse kaas

Uitzonderlijke prijs
Je betaalt
€1,69
voor 1 stuk€2,00
Per kg€16,90€20,00
Je bespaart €0,31
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
BELEGEN PLAK 150G -50%
CarrefourTot ma 12/10

BELEGEN PLAK 150G

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€16,53/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€23,08/kg
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Crème 125 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Crème 125 g

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€3,15
voor 2 stuks€6,30
Per stuk€1,57€3,15€12,56/kg
Je bespaart €3,15 op 2 stuks
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99€20,83/kg
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Plak 150g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plak 150g

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€4,45
voor 2 stuks€8,90
Per stuk€2,23€4,45€14,87/kg
Je bespaart €4,45 op 2 stuks
Spar ricotta -50%
SparTot wo 7/10

Spar ricotta

1+1 gratis
Je betaalt
€1,04
voor 2 stuks€2,08
Per stuk€0,52€1,04€2,08/kg
Je bespaart €1,04 op 2 stuks
Stuk 250g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Stuk 250g

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€5,45
voor 2 stuks€10,90
Per stuk€2,73€5,45€10,92/kg
Je bespaart €5,45 op 2 stuks
Apero Time Gouda Jong 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Apero Time Gouda Jong 130 g

Carrefour Bio
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Sensation Gouda & Cheddar 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Gouda & Cheddar 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
emmental geraspt 160g hersluitbaar zakje -33%
CarrefourTot ma 12/10

emmental geraspt 160g hersluitbaar zakje

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€8,58
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€2,86€4,29€17,87/kg
Je bespaart €4,29 op 3 stuks
emmental geraspt 300g hersluitbaar zakje -33%
CarrefourTot ma 12/10

emmental geraspt 300g hersluitbaar zakje

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Fresh Bieslook 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Bieslook 150g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Fresh Naturel 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Naturel 150g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Gratin mix 180g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gratin mix 180g

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€16,61/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Hamsmaak Light 200 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Hamsmaak Light 200 g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Leerdammer -33%
JumboTot di 6/10

Leerdammer

2+1 gratis
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€9,12/kg
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Maredsous Caractère Intens sneetjes 170g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous Caractère Intens sneetjes 170g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79€22,71/kg
Je bespaart €5,79 op 3 stuks

Alle 132 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Kaas in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kaas deze week?

Er zijn 132 actuele promoties op kaas, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kaas?

Carrefour, met 35 promoties, gevolgd door Delhaize (21) en OKay (16).

Wat is de grootste korting op kaas?

-67% op Old Amsterdam Original 48+ plakken bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op kaas lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: LE RUSTIQUE Brie (200 g) bij Aldi (tot 1/10), MILSANI Gepaneerde geitenkaasjes, 6 st. (6 x 25 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op kaas?

% korting: 46 van de 132 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.