Mogen we je terugkerende bezoeken herkennen met een willekeurig nummer dat alleen in jouw browser staat? Zo zien we hoe de site gebruikt wordt en kunnen we hem verbeteren. Er gaan geen namen of e-mailadressen mee.
Deze week, week 43 (19/10 – 25/10), staan er 8.901 promoties van 14 Belgische supermarkten op dealio, elk omgerekend naar de prijs per stuk. Vergelijk per supermarkt hoeveel promoties er zijn, hoe groot de kortingen zijn en welke producten en merken waar in promotie zijn.
8.901promoties deze week
14supermarkten vergeleken
-28%mediaan korting per stuk
-60%grootste korting, bij Delhaize
1.299lopen binnen 2 dagen af
De supermarkten naast elkaar
Per supermarkt het aantal promoties, de mediaan van de korting per stuk (de helft van de promoties geeft meer) en welke soort promoties er zijn.
M&M's 32 promoties bij Delhaize, Carrefour, Colruyt, OKay, Jumbo, Spar
Lipton 29 promoties bij Carrefour, Colruyt, Delhaize, OKay, Lidl, Intermarché
Vragen over supermarktpromoties
Welke supermarkt heeft deze week de meeste promoties?
Carrefour, met 3.009 promoties, gevolgd door Colruyt (1.578). Samen tonen de 14 supermarkten op dealio 8.901 promoties in week 43 (19/10 – 25/10).
Welke supermarkt heeft deze week de grootste korting?
Delhaize: -60% op Ariel 4in1 | Pods + Active. De korting is per stuk gerekend, ook bij 1+1 gratis of 2+1.
Welke supermarkt geeft gemiddeld de meeste korting?
Deze week Albert Heijn: de helft van de promoties daar is -50% per stuk of meer (de mediaan). Over alle supermarkten samen is dat -28%. Alleen supermarkten met minstens 20 promoties tellen mee.
Wanneer starten de nieuwe supermarktpromoties?
Dat verschilt per supermarkt. Bij de huidige promoties begonnen de meeste bij Colruyt op woensdag, bij Delhaize op donderdag, bij Albert Heijn op maandag, bij OKay op woensdag, bij Lidl op woensdag, bij Bioplanet op woensdag, bij Intermarché op dinsdag, bij Spar op donderdag. Dealio haalt alle promoties elke ochtend op.
Heb ik een klantenkaart nodig voor supermarktpromoties?
Voor een deel wel: Carrefour 26 van 3.009 met Bonus Card, Colruyt 1.510 van 1.578 met Xtra, Delhaize 1.320 van 1.523 met SuperPlus, Albert Heijn 945 van 945 met Bonuskaart, OKay 481 van 481 met Xtra, Lidl 31 van 362 met Lidl Plus, Bioplanet 286 van 286 met Xtra, Intermarché 24 van 115 met Intermarché-kaart. De andere promoties gelden voor iedereen.
Welke producten zijn deze week bij de meeste supermarkten in promotie?
pasta bij 10 supermarkten (64 promoties); chocolade bij 9 supermarkten (152 promoties); wasmiddel bij 8 supermarkten (81 promoties); yoghurt bij 8 supermarkten (58 promoties); melk bij 8 supermarkten (36 promoties); snoep bij 8 supermarkten (35 promoties). Op de productpagina's zie je ze naast elkaar, elk omgerekend naar de prijs per stuk.
Hoe vergelijk ik supermarktpromoties?
Op dealio is elke promotie omgerekend naar de prijs per stuk en, waar de verpakking het zegt, per kg of liter. Zo vergelijk je een 1+1 gratis bij de ene supermarkt met -30% bij de andere. Filter op je eigen supermarkten met ★ Mijn winkels.
Bijgewerkt: week 43 (19/10 – 25/10). De prijzen zijn die van de supermarkten, elke ochtend opgehaald; de winkel heeft het laatste woord.
Zelf rekenen? Korting berekenen.
Vraag het aan dealio
Zoekt in de kortingen van vandaag
Antwoorden van een AI-assistent op basis van de kortingen van vandaag; de winkel heeft het laatste woord. Privacy