Beste koop

Supermarktpromoties deze week vergelijken

Deze week, week 43 (19/10 – 25/10), staan er 8.901 promoties van 14 Belgische supermarkten op dealio, elk omgerekend naar de prijs per stuk. Vergelijk per supermarkt hoeveel promoties er zijn, hoe groot de kortingen zijn en welke producten en merken waar in promotie zijn.

8.901promoties deze week
14supermarkten vergeleken
-28%mediaan korting per stuk
-60%grootste korting, bij Delhaize
1.299lopen binnen 2 dagen af

De supermarkten naast elkaar

Per supermarkt het aantal promoties, de mediaan van de korting per stuk (de helft van de promoties geeft meer) en welke soort promoties er zijn.

SupermarktPromotiesMediaanSoort promoties
Carrefour 3.009 -25%
Colruyt 1.578 -30%
Delhaize 1.523 -30%
Albert Heijn 945 -50%
OKay 481 -25%
Aldi 362 -25%
Lidl 362 -20%
Bioplanet 286 -15%
Intermarché 115 -30%
Spar 85 -25%
Jumbo 77 -33%
Aronde 58 -30%
Bon'Ap 14 -30%
Alvo 6 -50%
Gratis erbij of 2e aan korting% kortingNieuwe prijsMeer voor € of € kortingCadeau, cashback, voorwaardeOverig
Carrefour3.009

3.009 promoties · mediaan -25% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting58%1.733
  • % korting35%1.053
  • Meer voor € of € korting7%197
  • Cadeau, cashback, voorwaarde1%26
Naar Carrefour ↓
Colruyt1.578

1.578 promoties · mediaan -30% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting30%470
  • % korting65%1.031
  • Nieuwe prijs4%68
  • Meer voor € of € korting1%9
Naar Colruyt ↓
Delhaize1.523

1.523 promoties · mediaan -30% per stuk · grootste -60%

  • Gratis erbij of 2e aan korting79%1.202
  • % korting15%224
  • Nieuwe prijs1%9
  • Meer voor € of € korting5%80
  • Cadeau, cashback, voorwaarde1%8
Naar Delhaize ↓
Albert Heijn945

945 promoties · mediaan -50% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting84%796
  • % korting2%15
  • Meer voor € of € korting14%134
Naar Albert Heijn ↓
OKay481

481 promoties · mediaan -25% per stuk · grootste -50%

  • % korting99%478
  • Meer voor € of € korting0%2
  • Cadeau, cashback, voorwaarde0%1
Naar OKay ↓
Aldi362

362 promoties · mediaan -25% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting12%42
  • % korting11%40
  • Nieuwe prijs63%228
  • Meer voor € of € korting2%9
  • Cadeau, cashback, voorwaarde0%1
  • Overig12%42
Naar Aldi ↓
Lidl362

362 promoties · mediaan -20% per stuk · grootste -52%

  • Gratis erbij of 2e aan korting11%41
  • % korting53%193
  • Nieuwe prijs34%122
  • Meer voor € of € korting2%6
Naar Lidl ↓
Bioplanet286

286 promoties · mediaan -15% per stuk · grootste -50%

  • % korting100%286
Naar Bioplanet ↓
Intermarché115

115 promoties · mediaan -30% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting59%68
  • % korting18%21
  • Nieuwe prijs13%15
  • Meer voor € of € korting4%5
  • Cadeau, cashback, voorwaarde5%6
Naar Intermarché ↓
Spar85

85 promoties · mediaan -25% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting56%48
  • % korting19%16
  • Nieuwe prijs20%17
  • Meer voor € of € korting1%1
  • Cadeau, cashback, voorwaarde4%3
Naar Spar ↓
Jumbo77

77 promoties · mediaan -33% per stuk · grootste -60%

  • Gratis erbij of 2e aan korting55%42
  • Nieuwe prijs10%8
  • Overig35%27
Naar Jumbo ↓
Aronde58

58 promoties · mediaan -30% per stuk · grootste -30%

  • % korting2%1
  • Nieuwe prijs2%1
  • Overig97%56
Naar Aronde ↓
Bon'Ap14

14 promoties · mediaan -30% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting7%1
  • Nieuwe prijs93%13
Naar Bon'Ap ↓
Alvo6

6 promoties · mediaan -50% per stuk · grootste -50%

  • Gratis erbij of 2e aan korting100%6
Naar Alvo ↓

Per supermarkt

Carrefour

3.009 promoties · mediaan -25%
  • Grootste korting: -50% op Violife - Prosociano - Grated - 10 * 100 gram
  • 26 met Bonus Card, de rest voor iedereen
  • 1 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 1.343Drank 950Verzorging & drogisterij 336Huishouden 237

Alle 3.009 promoties van Carrefour →

Colruyt

1.578 promoties · mediaan -30%
  • Grootste korting: -50% op BALADE bechamel saus 30cl
  • 1.510 met Xtra, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op woensdag
  • 6 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 523Verzorging & drogisterij 371Huishouden 282Drank 240

Alle 1.578 promoties van Colruyt →

Delhaize

1.523 promoties · mediaan -30%
  • Grootste korting: -60% op Ariel 4in1 | Pods + Active
  • 1.320 met SuperPlus, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op donderdag
  • 1 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 763Drank 276Verzorging & drogisterij 201Huishouden 187

Alle 1.523 promoties van Delhaize →

Albert Heijn

945 promoties · mediaan -50%
  • Grootste korting: -50% op 3Bears Overnight oats banana split
  • 945 met Bonuskaart, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op maandag
  • 945 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 645Huishouden 160Verzorging & drogisterij 77Drank 62

Alle 945 promoties van Albert Heijn →

OKay

481 promoties · mediaan -25%
  • Grootste korting: -50% op Belviva Belgische ovenfriet 600g
  • 481 met Xtra, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op woensdag
  • 4 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 328Drank 69Huishouden 58Verzorging & drogisterij 16

Alle 481 promoties van OKay →

Lidl

362 promoties · mediaan -20%
  • Grootste korting: -52% op PARKSIDE® Toebehoren voor multitool
  • 31 met Lidl Plus, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op woensdag
  • 66 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 92Huis & tuin 68Mode 66Speelgoed 41

Alle 362 promoties van Lidl →

Bioplanet

286 promoties · mediaan -15%
  • Grootste korting: -50% op DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml
  • 286 met Xtra, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op woensdag

Voeding 157Verzorging & drogisterij 67Drank 42Baby & kind 13

Alle 286 promoties van Bioplanet →

Intermarché

115 promoties · mediaan -30%
  • Grootste korting: -50% op AOP Bordeaux – La Petite Croix
  • 24 met Intermarché-kaart, de rest voor iedereen
  • Nieuwe promoties starten meestal op dinsdag
  • 115 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 82Drank 18Huishouden 5Huis & tuin 5

Alle 115 promoties van Intermarché →

Spar

85 promoties · mediaan -25%
  • Grootste korting: -50% op Alpro Meal To Go chocolade & bananesmaak of koffie & caramelsmaak
  • Geen klantenkaart nodig
  • Nieuwe promoties starten meestal op donderdag
  • 1 lopen binnen 2 dagen af

Voeding 69Drank 10Huishouden 4Verzorging & drogisterij 1

Alle 85 promoties van Spar →

Jumbo

77 promoties · mediaan -33%
  • Grootste korting: -60% op Finish vaatwastabletten
  • Geen klantenkaart nodig
  • Nieuwe promoties starten meestal op woensdag

Voeding 54Drank 10Huishouden 7Verzorging & drogisterij 3

Alle 77 promoties van Jumbo →

Populaire producten: waar zijn ze in promotie?

Gewone boodschappen die deze week bij de meeste supermarkten in promotie zijn, met het aantal promoties per supermarkt.

Pasta

64 promoties bij 10 supermarkten

Carrefour 34Delhaize 13Colruyt 5OKay 3Albert Heijn 2Aldi 2Intermarché 2Lidl 1Jumbo 1Bioplanet 1

Chocolade

152 promoties bij 9 supermarkten

Delhaize 47Carrefour 47Albert Heijn 33Colruyt 13OKay 6Lidl 3Aldi 1Bioplanet 1Alvo 1

Wasmiddel

81 promoties bij 8 supermarkten

Albert Heijn 32Delhaize 24Carrefour 18Spar 2Bioplanet 2Aldi 1Lidl 1Alvo 1

Yoghurt

58 promoties bij 8 supermarkten

Carrefour 16Colruyt 10Delhaize 8Albert Heijn 8OKay 7Bioplanet 7Jumbo 1Intermarché 1

Melk

36 promoties bij 8 supermarkten

Colruyt 11Carrefour 8Delhaize 6OKay 5Albert Heijn 2Bioplanet 2Lidl 1Intermarché 1

Snoep

35 promoties bij 8 supermarkten

Colruyt 13OKay 7Lidl 5Carrefour 4Aldi 3Delhaize 1Jumbo 1Intermarché 1

Bier

83 promoties bij 7 supermarkten

Carrefour 48Delhaize 29Colruyt 2Aldi 1Lidl 1Intermarché 1Alvo 1

Wasverzachter

61 promoties bij 7 supermarkten

Delhaize 27Carrefour 17Albert Heijn 12Colruyt 2Aldi 1Spar 1Bioplanet 1

Tandpasta

58 promoties bij 7 supermarkten

Carrefour 25Delhaize 16Colruyt 7Albert Heijn 7Aldi 1Lidl 1Spar 1

Kaas

55 promoties bij 7 supermarkten

Carrefour 25Delhaize 10Colruyt 9Intermarché 4Spar 3OKay 3Aldi 1

Vaatwastabletten

24 promoties bij 7 supermarkten

Delhaize 8Albert Heijn 8Colruyt 4Carrefour 1Aldi 1Jumbo 1OKay 1

Afwasmiddel

26 promoties bij 6 supermarkten

Carrefour 15Albert Heijn 6Delhaize 2Aldi 1Jumbo 1Intermarché 1

Merken in promotie bij meerdere supermarkten

Vragen over supermarktpromoties

Welke supermarkt heeft deze week de meeste promoties?

Carrefour, met 3.009 promoties, gevolgd door Colruyt (1.578). Samen tonen de 14 supermarkten op dealio 8.901 promoties in week 43 (19/10 – 25/10).

Welke supermarkt heeft deze week de grootste korting?

Delhaize: -60% op Ariel 4in1 | Pods + Active. De korting is per stuk gerekend, ook bij 1+1 gratis of 2+1.

Welke supermarkt geeft gemiddeld de meeste korting?

Deze week Albert Heijn: de helft van de promoties daar is -50% per stuk of meer (de mediaan). Over alle supermarkten samen is dat -28%. Alleen supermarkten met minstens 20 promoties tellen mee.

Wanneer starten de nieuwe supermarktpromoties?

Dat verschilt per supermarkt. Bij de huidige promoties begonnen de meeste bij Colruyt op woensdag, bij Delhaize op donderdag, bij Albert Heijn op maandag, bij OKay op woensdag, bij Lidl op woensdag, bij Bioplanet op woensdag, bij Intermarché op dinsdag, bij Spar op donderdag. Dealio haalt alle promoties elke ochtend op.

Heb ik een klantenkaart nodig voor supermarktpromoties?

Voor een deel wel: Carrefour 26 van 3.009 met Bonus Card, Colruyt 1.510 van 1.578 met Xtra, Delhaize 1.320 van 1.523 met SuperPlus, Albert Heijn 945 van 945 met Bonuskaart, OKay 481 van 481 met Xtra, Lidl 31 van 362 met Lidl Plus, Bioplanet 286 van 286 met Xtra, Intermarché 24 van 115 met Intermarché-kaart. De andere promoties gelden voor iedereen.

Welke producten zijn deze week bij de meeste supermarkten in promotie?

pasta bij 10 supermarkten (64 promoties); chocolade bij 9 supermarkten (152 promoties); wasmiddel bij 8 supermarkten (81 promoties); yoghurt bij 8 supermarkten (58 promoties); melk bij 8 supermarkten (36 promoties); snoep bij 8 supermarkten (35 promoties). Op de productpagina's zie je ze naast elkaar, elk omgerekend naar de prijs per stuk.

Hoe vergelijk ik supermarktpromoties?

Op dealio is elke promotie omgerekend naar de prijs per stuk en, waar de verpakking het zegt, per kg of liter. Zo vergelijk je een 1+1 gratis bij de ene supermarkt met -30% bij de andere. Filter op je eigen supermarkten met ★ Mijn winkels.

Bijgewerkt: week 43 (19/10 – 25/10). De prijzen zijn die van de supermarkten, elke ochtend opgehaald; de winkel heeft het laatste woord. Zelf rekenen? Korting berekenen.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.