Promoties met 1+2 gratis

Alle 11 actuele promoties met 1+2 gratis van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:40

11 promoties

Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiTot za 3/10

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,50€1,49€9,93/l
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
1+2 gratis op testers & mengtubes -67%
HuboTot zo 4/10

1+2 gratis op testers & mengtubes

1+2 gratis
104 producten
Je betaalt
€2,99
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,00€2,99€33,33/l
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 1+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 1+2 gratis deze week?

Er zijn 11 actuele promoties met 1+2 gratis, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 1+2 gratis?

Albert Heijn, met 8 promoties, gevolgd door Carrefour (1) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting met 1+2 gratis?

-67% op Sun Brilliant Shine All in 1 Vaatwascapsules 16 Stuks 240 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties met 1+2 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Handcrème (3 x 50 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor met 1+2 gratis?

Gratis erbij: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.