Promoties met 2+3 gratis

Alle 47 actuele promoties met 2+3 gratis van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:40

47 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added chocolate -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added naturel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added naturel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€3,80/kg
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Quaker Zero sugar added strawberry & peach -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Zero sugar added strawberry & peach

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,00€4,99€5,00/kg
Je bespaart €14,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 2+3 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 2+3 gratis deze week?

Er zijn 47 actuele promoties met 2+3 gratis, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 2+3 gratis?

Carrefour, met 14 promoties, gevolgd door Albert Heijn (14) en Delhaize (10).

Wat is de grootste korting met 2+3 gratis?

-60% op Pampers 99% Water 60 Babydoekjes bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor met 2+3 gratis?

Gratis erbij: 47 van de 47 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.