Allesreiniger in promotie

Alle 22 actuele promoties op allesreiniger van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 6 stuks (3 × 2)€20,85
Per stuk€2,31€3,47
Je bespaart €6,95 op 6 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
The Pink Stuff allesreiniger -10%
ActionTot di 6/10

The Pink Stuff allesreiniger

Weekactie
Je betaalt
€1,66
voor 1 stuk€1,85
Per liter€1,95€2,17
Je bespaart €0,19
Kruidvat Schoonmaakazijn 1000ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Schoonmaakazijn 1000ml

2e halve prijs
Je betaalt
€1,33
voor 2 stuks€1,78
Per stuk€0,67€0,89€0,67/l
Je bespaart €0,45 op 2 stuks
Kruidvat Super Ontvetter Spray 500ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Super Ontvetter Spray 500ml

2e halve prijs
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€2,54/l
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Kruidvat Wondersteen Poetssteen 400g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Wondersteen Poetssteen 400g

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€7,48/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Allesreiniger in promotie

Hoeveel promoties zijn er op allesreiniger deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op allesreiniger, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op allesreiniger?

Kruidvat, met 10 promoties, gevolgd door Medi-Market (3) en Aveve (2).

Wat is de grootste korting op allesreiniger?

-60% op Mr. Propre Allesreiniger kersenbloesem bel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op allesreiniger lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op allesreiniger?

2e aan korting: 6 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.