Promoties met 6+2 gratis

Alle 40 actuele promoties met 6+2 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:40

40 promoties

0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl

Stella Artois
6+2 gratis
Je betaalt
€8,10
voor 8 stuks€10,80
Per stuk€1,01€1,35€3,06/l
Je bespaart €2,70 op 8 stuks
Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl

Tripel Karmeliet
6+2 gratis
Je betaalt
€9,60
voor 8 stuks€12,80
Per stuk€1,20€1,60€3,64/l
Je bespaart €3,20 op 8 stuks
Cero 0.0% 330 ml Blik -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 330 ml Blik

Corona
6+2 gratis
Je betaalt
€9,90
voor 8 stuks€13,20
Per stuk€1,24€1,65€3,76/l
Je bespaart €3,30 op 8 stuks
Companino Vitalive Terrine 3 x 1.2 kg -25%
CarrefourTot ma 5/10

Companino Vitalive Terrine 3 x 1.2 kg

Carrefour
6+2 gratis
Je betaalt
€35,94
voor 8 stuks€47,92
Per stuk€4,49€5,99€1,20/kg
Je bespaart €11,98 op 8 stuks
Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€18,70/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g

6+2 gratis
Je betaalt
€17,94
voor 8 stuks€23,92
Per stuk€2,24€2,99€11,20/kg
Je bespaart €5,98 op 8 stuks
Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€27,50/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g

6+2 gratis
Je betaalt
€5,34
voor 8 stuks€7,12
Per stuk€0,67€0,89€7,44/kg
Je bespaart €1,78 op 8 stuks
Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€18,70/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 6+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 6+2 gratis deze week?

Er zijn 40 actuele promoties met 6+2 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 6+2 gratis?

Carrefour, met 21 promoties, gevolgd door Kruidvat (18) en Wibra (1).

Wat is de grootste korting met 6+2 gratis?

-25% op Stella Artois 0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor met 6+2 gratis?

Gratis erbij: 40 van de 40 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.