Saus in promotie

Alle 174 actuele promoties op saus van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

174 promoties

HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiLaatste dag

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€4,52/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
VITASIA Saus op Aziatische wijze -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Saus op Aziatische wijze

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€4,61/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Suzi Wan zoetzure saus 330g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan zoetzure saus 330g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€12,29
voor 4 stuks€17,56
Per stuk€3,07€4,39€9,30/kg
Je bespaart €5,27 op 4 stuks
BALADE bechamel saus 30cl -25%
ColruytTot vr 16/10

BALADE bechamel saus 30cl

-20% vanaf 2 st / -25% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€14,60
voor 3 stuks€19,47
Per stuk€4,87€6,49€16,23/l
Je bespaart €4,87 op 3 stuks
LA MACINA LIGURE pikant tom.sausBIO 180g -20%
BioplanetTot di 6/10

LA MACINA LIGURE pikant tom.sausBIO 180g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,72
voor 2 stuks€10,90
Per stuk€4,36€5,45€24,22/kg
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
LA MACINA LIGURE tom.saus pecor.BIO 180g -20%
BioplanetTot di 6/10

LA MACINA LIGURE tom.saus pecor.BIO 180g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,04
voor 2 stuks€11,30
Per stuk€4,52€5,65€25,11/kg
Je bespaart €2,26 op 2 stuks
LA MACINA LIGURE trad. toma.sausBIO 180g -20%
BioplanetTot di 6/10

LA MACINA LIGURE trad. toma.sausBIO 180g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,30
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€4,15€5,19€23,06/kg
Je bespaart €2,08 op 2 stuks
ONOFF SPICES Th.Srira.Ch.saus Bio 260ml -20%
BioplanetTot di 6/10

ONOFF SPICES Th.Srira.Ch.saus Bio 260ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,19€3,99€12,27/l
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
gebraden kip met saus -11%
SparTot wo 7/10

gebraden kip met saus

Promo
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €1,00
Belgian Pickles Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Belgian Pickles Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
Je betaalt
€3,82
voor 2 stuks€4,02
Per stuk€1,91€2,01€6,37/l
Je bespaart €0,20 op 2 stuks
Pita Saus 300 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Pita Saus 300 ml

Devos Lemmens
-5% voor 2
Je betaalt
€8,34
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€4,17€4,39€13,90/l
Je bespaart €0,44 op 2 stuks
Frites Saus 450 ml
Carrefour

Frites Saus 450 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€5,09
voor 1 stuk
Per liter€11,31
Knoflook Saus 300 ml
Carrefour

Knoflook Saus 300 ml

Devos Lemmens
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
Mayo Saus 450 ml
Carrefour

Mayo Saus 450 ml

D&L
Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk
Per liter€10,87
Saus 300 ml
Carrefour

Saus 300 ml

D&L
Je betaalt
€4,39
voor 1 stuk
Per liter€14,63
AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig pastasaus napolitana

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€6,44/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
Bertolli Pastasaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pastasaus

Je betaalt
vanaf€2,99
voor 2 stuks
Per stuk€1,50vanaf €2,99/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Bertolli Pesto all arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto all arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€12,22/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Bertolli Pesto alla genovese -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto alla genovese

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€9,68/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Bertolli Pesto alla Genovese vegan -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto alla Genovese vegan

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€12,96/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Bertolli Pesto rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€10,54/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
Bonduelle Linzen | Curry -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Linzen | Curry

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie lime curry -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie lime curry

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Originale Pastasaus 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Originale Pastasaus 400g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€3,75/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Rijst met Curry & Groenten 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Rijst met Curry & Groenten 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 4 stuks€10,36
Per stuk€1,29€2,59€5,86/kg
Je bespaart €5,18 op 4 stuks

Alle 174 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Saus in promotie

Hoeveel promoties zijn er op saus deze week?

Er zijn 174 actuele promoties op saus, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op saus?

Carrefour, met 89 promoties, gevolgd door Bioplanet (27) en Albert Heijn (20).

Wat is de grootste korting op saus?

-50% op HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties op saus lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: HEINZ Saus (2 x 220 ml) bij Aldi (tot 1/10), Ben's Original Kant-en-klare saus (395 g/450 g) bij Aldi (tot 1/10), VITA D'OR Frituurolie XXL bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op saus?

% korting: 74 van de 174 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.