AH in promotie

Alle 102 actuele promoties op AH op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

102 promoties

AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€22,50/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€12,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€3,90/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€5,00/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Ananas met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ananas met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Appel met granoladip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Appel met granoladip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€14,52/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Druif blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Druif blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€12,85/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Komkommer met partydip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Komkommer met partydip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€15,90/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Mango met dip -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mango met dip

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,93/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Paprika rood geel met baba ganoush -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Paprika rood geel met baba ganoush

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€17,58/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sable pitloze blauwe druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sable pitloze blauwe druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sweet crisp pitloze witte druiven -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Sweet crisp pitloze witte druiven

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€7,42/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas appel druif -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas appel druif

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse ananas kiwi cantaloupe -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas kiwi cantaloupe

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse appel aardbei blauwe bes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse appel aardbei blauwe bes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse cantaloupe meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse cantaloupe meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse galia meloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse galia meloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse granaatappelpitjes -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse granaatappelpitjes

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€18,56/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse mango -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse meloenmix -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse meloenmix

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse peer blauwe bes appel -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse peer blauwe bes appel

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Verse watermeloen -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse watermeloen

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€11,13/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Wortel met hummus -44%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Wortel met hummus

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,67€2,99€13,92/kg
Je bespaart €3,97 op 3 stuks
AH Sap -42%
AH Verse ananas -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ananas

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,67€2,79€11,13/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
AH Boterkoek amandelschaafsel -35%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Boterkoek amandelschaafsel

2 voor €6,00met Bonuskaart
Je betaalt
€6,00
voor 20 stuks (2 × 10)€9,18
Per stuk€0,30€0,46
Je bespaart €3,18 op 20 stuks
AH Brookie -35%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Brookie

2 voor €6,00met Bonuskaart
Je betaalt
€6,00
voor 16 stuks (2 × 8)€9,18
Per stuk€0,38€0,58
Je bespaart €3,18 op 16 stuks
AH Millionaire's shortbread -35%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Millionaire's shortbread

2 voor €6,00met Bonuskaart
Je betaalt
€6,00
voor 16 stuks (2 × 8)€9,18
Per stuk€0,38€0,58
Je bespaart €3,18 op 16 stuks
AH Rode druiven pitloos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Rode druiven pitloos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Verse kokosnoot -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse kokosnoot

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€18,56/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Kleintje aioli basilicum -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje aioli basilicum

3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€16,67/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks
AH Kleintje aioli pittig -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje aioli pittig

3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€16,67/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks
AH Kleintje aioli vadouvan -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje aioli vadouvan

3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€16,67/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks

Alle 102 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over AH in promotie

Hoeveel promoties zijn er op AH deze week?

Er zijn 102 actuele promoties op AH (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op AH?

-50% op AH Cappelletti prosciutto crudo bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op AH?

Meerdere voor €: 77 van de 102 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.