Pizza in promotie

Alle 34 actuele promoties op pizza van 20 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

34 promoties

Via Italia pizzabodem vers 4x125g -50%
OKayTot di 6/10

Via Italia pizzabodem vers 4x125g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€5,50/kg
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Repomodoro pizza — 3 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Repomodoro pizza — 3 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€11,98
voor 3 stuks
Per stuk€3,99
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
Elvea Tomatenbasis voor pizza -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Elvea Tomatenbasis voor pizza

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€5,08/kg
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Herta pizzadeeg 265g -25%
OKayTot di 6/10

Herta pizzadeeg 265g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,90
voor 2 stuks€5,20
Per stuk€1,95€2,60€7,36/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
Pizza BBQ chicken -25%
LidlTot za 3/10

Pizza BBQ chicken

-25%met Lidl Plus
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per kg€8,76€11,70
Je bespaart €0,50
Pizza chèvre, miel, noix -25%
PicardTot zo 11/10

Pizza chèvre, miel, noix

Picard
-€1,30 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,90
voor 1 stuk€5,20
Per kg€13,00€17,33
Je bespaart €1,30
Pizza Dino Puffs 30g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Pizza Dino Puffs 30g

Goodies
3+1 gratis
Je betaalt
€4,77
voor 4 stuks€6,36
Per stuk€1,19€1,59€39,67/kg
Je bespaart €1,59 op 4 stuks
Schär Pizza Base Glutenvrij -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Schär Pizza Base Glutenvrij

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,44
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€3,22€4,29€10,73/kg
Je bespaart €2,14 op 2 stuks
Delhaize Pizza -21%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Pizza

Je betaalt
€11,00
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,50€6,99vanaf €11,80/kg
Je bespaart €2,98 op 2 stuks
CIRIO pizzasaus bio 390g -15%
BioplanetTot di 6/10

CIRIO pizzasaus bio 390g

-15% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€3,38
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,69€1,99€4,34/kg
Je bespaart €0,60 op 2 stuks
Pizza pocket (360 g) -14%
AldiLaatste dag

Pizza pocket (360 g)

Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,49
Per kg€8,31€9,70
Je bespaart €0,50
AH Verse pizza meatlovers -14%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse pizza meatlovers

2 voor €12,00met Bonuskaart
Je betaalt
€12,00
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€6,00€6,99€12,37/kg
Je bespaart €1,98 op 2 stuks
CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g) -13%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g)

2 voor
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€2,00€2,29€7,41/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Pizza Ristorante Spinaci 390 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Pizza Ristorante Spinaci 390 g

Dr. Oetker
-5% voor 2
Je betaalt
€5,87
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,94€3,09€7,54/kg
Je bespaart €0,31 op 2 stuks
Pizza 4 kazen 495g
Colruyt

Pizza 4 kazen 495g

Actieprijs
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk
Per kg€12,10
Crosta Mollica -30%
JumboTot di 6/10

Crosta Mollica

Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€10,94€15,64
Je bespaart €2,10
2 flammekueche -25%
PicardTot zo 11/10

2 flammekueche

Picard
-€0,80 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,40
voor 1 stuk€3,20
Per kg€13,33€17,77
Je bespaart €0,80
Tarte fine boeuf, cheddar -25%
PicardTot zo 11/10

Tarte fine boeuf, cheddar

Picard
-€1,05 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,15
voor 1 stuk€4,20
Per kg€14,48€19,31
Je bespaart €1,05
VITASIA Samosa's
LidlTot di 6/10

VITASIA Samosa's

Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk
Per kg€10,38

Promoties laden…

Vragen over Pizza in promotie

Hoeveel promoties zijn er op pizza deze week?

Er zijn 34 actuele promoties op pizza, bij 20 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op pizza?

Albert Heijn, met 3 promoties, gevolgd door Carrefour (3) en OKay (3).

Wat is de grootste korting op pizza?

-50% op Bertolli Pizzasaus bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op pizza lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Pizza pocket (360 g) bij Aldi (tot 1/10), Pizza BBQ chicken bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op pizza?

Nieuwe prijs: 11 van de 34 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.