Delhaize in promotie

Alle 152 actuele promoties op Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

152 promoties

Delhaize Balletjes | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Balletjes | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,43
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,71€1,43€3,55/kg
Je bespaart €1,43 op 2 stuks
Delhaize Vegan -50%
Delhaize Burger | Groenten | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Groenten | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,53
voor 2 stuks€3,06
Per stuk€0,77€1,53€3,85/kg
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Delhaize Burger | Spinazie| Veggie | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Spinazie| Veggie | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€8,85/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Delhaize Burger | Veggie -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Burger | Veggie

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€1,43
voor 2 stuks€2,86
Per stuk€0,71€1,43€3,55/kg
Je bespaart €1,43 op 2 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4

1+1 gratis
Je betaalt
€5,75
voor 48 stuks (2 × 24)€11,50
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,75 op 48 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5

1+1 gratis
Je betaalt
€5,65
voor 44 stuks (2 × 22)€11,30
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €5,65 op 44 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€11,39
voor 84 stuks (2 × 42)€22,78
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €11,39 op 84 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6

1+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 40 stuks (2 × 20)€11,10
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €5,55 op 40 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€10,69
voor 80 stuks (2 × 40)€21,38
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €10,69 op 80 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 36 stuks (2 × 18)€13,98
Per stuk€0,19€0,38
Je bespaart €6,99 op 36 stuks
Delhaize Nuggets| Falafel | Veggie | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Nuggets| Falafel | Veggie | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€8,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Delhaize Protein topping seeds | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Protein topping seeds | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€12,67/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Delhaize Shot | Spicy | Mango -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Mango

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Shot | Spicy | Munt -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Munt

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Witloof | Hydrocultuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Witloof | Hydrocultuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,35
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€1,68€3,35€2,58/kg
Je bespaart €3,35 op 2 stuks
Delhaize Zachte uien | Netje -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zachte uien | Netje

-50%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,79
Per kg€3,49€7,01
Je bespaart €1,40
Delhaize Zanddeeg -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Zanddeeg

-50%
Je betaalt
€0,79
voor 1 stuk€1,59
Per kg€3,45€6,94
Je bespaart €0,80
Delhaize Bonen | Rode -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Bonen | Rode

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€3,86/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Delhaize Bourgogne Aligoté -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Delhaize Bourgogne Aligoté

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Delhaize Couscous | Parel -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Couscous | Parel

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,78
voor 3 stuks€11,67
Per stuk€2,59€3,89€5,18/kg
Je bespaart €3,89 op 3 stuks
Delhaize Couscous | Snelkokend -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Couscous | Snelkokend

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,46
voor 3 stuks€3,69
Per stuk€0,82€1,23€1,64/kg
Je bespaart €1,23 op 3 stuks
Delhaize Fruities | Cantaloupe meloen -33%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Fruities | Cantaloupe meloen

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,50
Per stuk€1,67€2,50€12,85/kg
Je bespaart €2,50 op 3 stuks
Delhaize Griesmeel | Couscous -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Griesmeel | Couscous

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,70
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€1,57€2,35€3,14/kg
Je bespaart €2,35 op 3 stuks
Delhaize Groene linzen -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Groene linzen

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€2,66/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Delhaize Kikkererwten -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Kikkererwten

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€1,99/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Delhaize Linzen | Beluga -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Linzen | Beluga

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,30
voor 3 stuks€7,95
Per stuk€1,77€2,65€3,54/kg
Je bespaart €2,65 op 3 stuks
Delhaize Linzen | Rood -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Linzen | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€1,99/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Delhaize Macon La Roche Vineuse -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Delhaize Macon La Roche Vineuse

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€21,98
voor 3 stuks€32,97
Per stuk€7,33€10,99€9,77/l
Je bespaart €10,99 op 3 stuks
Delhaize Macon Lugny -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Delhaize Macon Lugny

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€21,98
voor 3 stuks€32,97
Per stuk€7,33€10,99€9,77/l
Je bespaart €10,99 op 3 stuks
Delhaize Morgon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Delhaize Morgon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Delhaize Moulin à Vent -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Delhaize Moulin à Vent

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Delhaize Polenta | Voorgekookt -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Polenta | Voorgekookt

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,38
voor 3 stuks€5,07
Per stuk€1,13€1,69€2,51/kg
Je bespaart €1,69 op 3 stuks
Delhaize Quinoa Linzen | Mix -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Quinoa Linzen | Mix

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€3,32/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Delhaize Quinoa | Wit -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Quinoa | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€3,98/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks

Alle 152 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Delhaize in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Delhaize deze week?

Er zijn 152 actuele promoties op Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Delhaize?

-50% op Delhaize Balletjes | Veggie bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Delhaize?

2e aan korting: 68 van de 152 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.