Vlees in promotie

Alle 225 actuele promoties op vlees van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

225 promoties

Breydel Vleesbrood mosterd -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Breydel Vleesbrood mosterd

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€8,32
voor 2 stuks€11,10
Per stuk€4,16€5,55€13,87/kg
Je bespaart €2,78 op 2 stuks
Delhaize Vleesbrood -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Vleesbrood

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€4,28
voor 2 stuks€5,70
Per stuk€2,14€2,85€14,26/kg
Je bespaart €1,42 op 2 stuks
Vermeersch Iberico vlees -25%
JumboTot di 6/10

Vermeersch Iberico vlees

25% korting
Je betaalt
€8,10
voor 1 stuk€10,80
Per kg€27,00€36,00
Je bespaart €2,70
BIFI Roll XXL -50%
LidlTot di 6/10

BIFI Roll XXL

1+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€14,21/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
Je betaalt
€47,97
voor 6 stuks€95,94
Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
gerookt 7M 80g -50%
CarrefourTot ma 12/10

gerookt 7M 80g

Brugse Ham
1+1 gratis
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€2,10€4,19€26,25/kg
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar cordon bleu -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar cordon bleu

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,75/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,97/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Justin Bridou – Bâton de Berger -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Justin Bridou – Bâton de Berger

1+1 gratis in pak
Je betaalt
€7,29
per stuk · bij 2 stuks€14,58
Per kg€29,16€58,32
Je bespaart €7,29
Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenchipolata's, 4 st. (2 x 1 kg)

1+1 gratis
Je betaalt
€8,69
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€4,34€8,69€4,35/kg
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
Tapero Salamisticks Natuur 120g -50%
OKayTot di 6/10

Tapero Salamisticks Natuur 120g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,65
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,32€2,65€11,00/kg
Je bespaart €2,65 op 2 stuks
Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Fuet Spaanse Specialiteit 100 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€16,70/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Kippenborstfilet (2 kg) -43%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenborstfilet (2 kg)

-43%
Je betaalt
€13,99
voor 1 stuk€24,97
Per kg€7,00€12,49
Je bespaart €10,98
MORA Cheeseburger (5 x 130 g) -40%
AldiVanaf vr 9/10

MORA Cheeseburger (5 x 130 g)

3+2 gratis
Je betaalt
€7,47
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,49€2,49€11,49/kg
Je bespaart €4,98 op 5 stuks
Varkens- en rundschipolata’s -40%
IntermarchéTot zo 4/10

Varkens- en rundschipolata’s

-40%
Je betaalt
€6,59
voor 1 stuk€10,99
Per kg€6,59€10,99
Je bespaart €4,40
Gesmoorde beenham -36%
IntermarchéTot zo 4/10

Gesmoorde beenham

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,20
Per kg€13,90€22,00
Je bespaart €0,81
Bereid varkensgehakt (1 kg) -34%
AldiVanaf vr 2/10

Bereid varkensgehakt (1 kg)

-34%
Je betaalt
€4,99
voor 1 stuk€7,63
Per kg€4,99€7,63
Je bespaart €2,64
Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€22,60/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€11,65/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
BOECHER Irish Beef Burger 2x125g -33%
OKayTot di 6/10

BOECHER Irish Beef Burger 2x125g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€15,96/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
HER KNACKI Kip 6St 280g -33%
CarrefourTot ma 12/10

HER KNACKI Kip 6St 280g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€8,25
Per stuk€1,83€2,75€8,72/kg
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
Knacki Kip 10St 350g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Kip 10St 350g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 3 stuks€13,05
Per stuk€2,90€4,35€8,29/kg
Je bespaart €4,35 op 3 stuks
Knacki Original 4 Stuks 140 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original 4 Stuks 140 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89€9,00/kg
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Knacki Original 6 Stuks 210 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original 6 Stuks 210 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€9,19/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Knacki Original Gerookt 10 Stuks 350g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original Gerookt 10 Stuks 350g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€5,68/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Knacki Original Puur Varken 4St -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original Puur Varken 4St

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€4,90
voor 3 stuks€7,35
Per stuk€1,63€2,45€11,64/kg
Je bespaart €2,45 op 3 stuks
Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€13,30/kg
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Sensation Mini Balletjes 130 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Mini Balletjes 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€12,85/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Spekblokjes Gerookt 2 x 75 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Gerookt 2 x 75 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€25,26/kg
Je bespaart €5,69 op 3 stuks
Spekblokjes Gerookt 200 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Gerookt 200 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€8,25
Per stuk€1,83€2,75€9,15/kg
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
Spekblokjes Natuur 200 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Natuur 200 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,46€3,69€12,30/kg
Je bespaart €3,69 op 3 stuks
Spekreepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekreepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€9,30/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Spekreepjes Natuur 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekreepjes Natuur 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€8,95/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
The Market Kip Croc Krokant 250 g -33%
CarrefourTot di 6/10

The Market Kip Croc Krokant 250 g

Carrefour
2+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 3 stuks€13,50
Per stuk€3,00€4,50€12,00/kg
Je bespaart €4,50 op 3 stuks
Jumbo braadworst -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo braadworst

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,50€3,75
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Sensation Witte Pens Peterselie 130 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Sensation Witte Pens Peterselie 130 g

Carrefour
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€14,94
Per stuk€1,67€2,49€12,84/kg
Je bespaart €4,94 op 6 stuks
Marhaba Kalkoen chorizo -31%
Albert HeijnTot zo 4/10

Marhaba Kalkoen chorizo

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,89
Per kg€24,88€36,13
Je bespaart €0,90

Alle 225 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Vlees in promotie

Hoeveel promoties zijn er op vlees deze week?

Er zijn 225 actuele promoties op vlees, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op vlees?

Delhaize, met 52 promoties, gevolgd door Carrefour (36) en Intermarché (20).

Wat is de grootste korting op vlees?

-50% op Aubel Gekookte ham met natuurlijke zwoerd | 4 Sneden bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op vlees lopen binnenkort af?

16 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer BIFI BiFi The Original, 7-pack (140 g) bij Aldi (tot 1/10), Crunchies kip-kalkoen, 10 st. (2 x 400 g) bij Aldi (tot 3/10), Bereid varkensgehakt (1 kg) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op vlees?

% korting: 74 van de 225 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.