Herta in promotie

Alle 31 actuele promoties op Herta van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

31 promoties

Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€22,60/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€11,65/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
HER KNACKI Kip 6St 280g -33%
CarrefourTot ma 12/10

HER KNACKI Kip 6St 280g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€8,25
Per stuk€1,83€2,75€8,72/kg
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
Knacki Kip 10St 350g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Kip 10St 350g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 3 stuks€13,05
Per stuk€2,90€4,35€8,29/kg
Je bespaart €4,35 op 3 stuks
Knacki Original 4 Stuks 140 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original 4 Stuks 140 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€3,78
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,26€1,89€9,00/kg
Je bespaart €1,89 op 3 stuks
Knacki Original 6 Stuks 210 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original 6 Stuks 210 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€9,19/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Knacki Original Gerookt 10 Stuks 350g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original Gerookt 10 Stuks 350g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€5,68/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Knacki Original Puur Varken 4St -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knacki Original Puur Varken 4St

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€4,90
voor 3 stuks€7,35
Per stuk€1,63€2,45€11,64/kg
Je bespaart €2,45 op 3 stuks
KNACKI Veggie 4 Stuks -33%
CarrefourTot ma 12/10

KNACKI Veggie 4 Stuks

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€6,50
voor 3 stuks€9,75
Per stuk€2,17€3,25€15,50/kg
Je bespaart €3,25 op 3 stuks
Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Ontbijtspek Gerookt 10 Sneden 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€13,30/kg
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Spekblokjes Gerookt 2 x 75 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Gerookt 2 x 75 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€25,26/kg
Je bespaart €5,69 op 3 stuks
Spekblokjes Gerookt 200 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Gerookt 200 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€8,25
Per stuk€1,83€2,75€9,15/kg
Je bespaart €2,75 op 3 stuks
Spekblokjes Natuur 200 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekblokjes Natuur 200 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€2,46€3,69€12,30/kg
Je bespaart €3,69 op 3 stuks
Spekreepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekreepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€9,30/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Spekreepjes Natuur 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Spekreepjes Natuur 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 3 stuks€8,07
Per stuk€1,79€2,69€8,95/kg
Je bespaart €2,69 op 3 stuks
Herta Bacon bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Bacon bel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,24
voor 1 stuk€2,99
Per kg€14,93€19,93
Je bespaart €0,75
Herta Bacon ontbijt -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Bacon ontbijt

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,24
voor 1 stuk€2,99
Per kg€22,40€29,90
Je bespaart €0,75
Herta baconreepjes gerookt 2x100g -25%
OKayTot di 6/10

Herta baconreepjes gerookt 2x100g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,65
voor 2 stuks€6,20
Per stuk€2,33€3,10€23,30/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Herta bladerdeeg 230g -25%
OKayTot di 6/10

Herta bladerdeeg 230g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€6,48/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Herta Gerookte spekblokjes BEL -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Gerookte spekblokjes BEL

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,02
voor 1 stuk€2,69
Per kg€10,10€13,45
Je bespaart €0,67
Herta ontbijtspek gerookt 100g -25%
OKayTot di 6/10

Herta ontbijtspek gerookt 100g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,64
voor 2 stuks€3,52
Per stuk€1,32€1,76€13,20/kg
Je bespaart €0,88 op 2 stuks
Herta Ontbijtspek gerookt bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Ontbijtspek gerookt bel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per kg€14,90€19,90
Je bespaart €0,50
Herta pizzadeeg 265g -25%
OKayTot di 6/10

Herta pizzadeeg 265g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,90
voor 2 stuks€5,20
Per stuk€1,95€2,60€7,36/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
Herta spekblokjes gerookt 200g -25%
OKayTot di 6/10

Herta spekblokjes gerookt 200g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,72
voor 2 stuks€4,96
Per stuk€1,86€2,48€9,30/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Herta Spekblokjes natuur bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Spekblokjes natuur bel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,62
voor 1 stuk€3,49
Per kg€13,10€17,45
Je bespaart €0,87
Herta spekreepjes gerookt 2x100g -25%
OKayTot di 6/10

Herta spekreepjes gerookt 2x100g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,72
voor 2 stuks€4,96
Per stuk€1,86€2,48€18,60/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Herta Spekreepjes gerookt bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Spekreepjes gerookt bel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk€2,79
Per kg€10,45€13,95
Je bespaart €0,70
Herta spekreepjes natuur 2x100g -25%
OKayTot di 6/10

Herta spekreepjes natuur 2x100g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,58
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,79€2,39€17,90/kg
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
Herta Spekreepjes natuur bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Herta Spekreepjes natuur bel

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€2,39
Per kg€8,95€11,95
Je bespaart €0,60
Herta – Pasta -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Herta – Pasta

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49
Je bespaart €0,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Herta in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Herta deze week?

Er zijn 31 actuele promoties op Herta, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Herta?

Carrefour, met 15 promoties, gevolgd door OKay (8) en Albert Heijn (7).

Wat is de grootste korting op Herta?

-33% op Herta Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Herta?

Gratis erbij: 15 van de 31 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.