Promoties met 5+1 gratis

Alle 56 actuele promoties met 5+1 gratis van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:49

56 promoties

Afdekfolie HDPE 4x5m 7mu -17%
Toolstation

Afdekfolie HDPE 4x5m 7mu

Anza
5+1 gratis
Je betaalt
€9,75
voor 6 stuks€11,70
Per stuk€1,62€1,95
Je bespaart €1,95 op 6 stuks
Aperol Spritz | 5% | RTD -17%
DelhaizeTot wo 7/10

Aperol Spritz | 5% | RTD

5+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,45
voor 6 stuks€16,14
Per stuk€2,24€2,69€8,96/l
Je bespaart €2,69 op 6 stuks
Big Bag 90x90x110cm 1500kg -17%
Toolstation

Big Bag 90x90x110cm 1500kg

5+1 gratis
Je betaalt
€64,75
voor 6 stuks€77,70
Per stuk€10,79€12,95
Je bespaart €12,95 op 6 stuks
BONI katbakvulling lavendel doos 6L -17%
ColruytTot di 6/10

BONI katbakvulling lavendel doos 6L

Boni Selection
5+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€15,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€2,50€3,00€0,42/l
Je bespaart €3,00 op 6 stuks
Gripline bouwemmer 12L -17%
Toolstation

Gripline bouwemmer 12L

5+1 gratis
Je betaalt
€6,45
voor 6 stuks€7,74
Per stuk€1,07€1,29
Je bespaart €1,29 op 6 stuks
HDD Deurkruk I Shape Inox -17%
Toolstation

HDD Deurkruk I Shape Inox

HDD pro
5+1 gratis
Je betaalt
€59,75
voor 6 stuks€71,70
Per stuk€9,96€11,95
Je bespaart €11,95 op 6 stuks
HDD Deurkruk I Shape Zwart -17%
Toolstation

HDD Deurkruk I Shape Zwart

HDD pro
5+1 gratis
Je betaalt
€111,25
voor 6 stuks€133,50
Per stuk€18,54€22,25
Je bespaart €22,25 op 6 stuks
Kleefdoek prof Unirag 85x85cm -17%
Toolstation

Kleefdoek prof Unirag 85x85cm

5+1 gratis
Je betaalt
€7,45
voor 6 stuks€8,94
Per stuk€1,24€1,49
Je bespaart €1,49 op 6 stuks
Lipton Ice Tea Green fles 1l -17%
Prik & Tik

Lipton Ice Tea Green fles 1l

5+1 gratis
Je betaalt
€12,45
voor 6 stuks€14,94
Per stuk€2,08€2,49€2,08/l
Je bespaart €2,49 op 6 stuks
Lipton Ice Tea Original fles 1l -17%
Prik & Tik

Lipton Ice Tea Original fles 1l

5+1 gratis
Je betaalt
€12,45
voor 6 stuks€14,94
Per stuk€2,08€2,49€2,08/l
Je bespaart €2,49 op 6 stuks
Perfect Cover Standaard 0,65x25m -17%
Toolstation

Perfect Cover Standaard 0,65x25m

5+1 gratis
Je betaalt
€174,95
voor 6 stuks€209,94
Per stuk€29,16€34,99
Je bespaart €34,99 op 6 stuks
Potente cava brut -17%
Hubo

Potente cava brut

5+1 gratis
Je betaalt
€49,95
voor 6 stuks€59,94
Per stuk€8,32€9,99€11,09/l
Je bespaart €9,99 op 6 stuks
Professionele stucloper 50m² -17%
Toolstation

Professionele stucloper 50m²

5+1 gratis
Je betaalt
€207,25
voor 6 stuks€248,70
Per stuk€34,54€41,45
Je bespaart €41,45 op 6 stuks
Puinruimzakken 65x100cm -17%
Toolstation

Puinruimzakken 65x100cm

5+1 gratis
Je betaalt
€17,50
voor 6 stuks€21,00
Per stuk€2,92€3,50
Je bespaart €3,50 op 6 stuks
Thomas Henry Tonic Water fles 20cl -17%
Prik & Tik

Thomas Henry Tonic Water fles 20cl

5+1 gratis
Je betaalt
€8,25
voor 6 stuks€9,90
Per stuk€1,37€1,65€6,85/l
Je bespaart €1,65 op 6 stuks
Verfbak 5-11cm/15x30cm -17%
Toolstation

Verfbak 5-11cm/15x30cm

5+1 gratis
Je betaalt
€4,25
voor 6 stuks€5,10
Per stuk€0,71€0,85
Je bespaart €0,85 op 6 stuks
Vynckier automaat 2P 16A -17%
Toolstation

Vynckier automaat 2P 16A

5+1 gratis
Je betaalt
€43,50
voor 6 stuks€52,20
Per stuk€7,25€8,70
Je bespaart €8,70 op 6 stuks
Vynckier automaat 2P 20A -17%
Toolstation

Vynckier automaat 2P 20A

5+1 gratis
Je betaalt
€43,50
voor 6 stuks€52,20
Per stuk€7,25€8,70
Je bespaart €8,70 op 6 stuks
Zwaluw acrylaatkit-W Bruin 310ml -17%
Toolstation

Zwaluw acrylaatkit-W Bruin 310ml

5+1 gratis
Je betaalt
€9,55
voor 6 stuks€11,46
Per stuk€1,59€1,91
Je bespaart €1,91 op 6 stuks
Zwaluw acrylaatkit-W Grijs 310ml -17%
Toolstation

Zwaluw acrylaatkit-W Grijs 310ml

5+1 gratis
Je betaalt
€13,75
voor 6 stuks€16,50
Per stuk€2,29€2,75
Je bespaart €2,75 op 6 stuks
Zwaluw acrylaatkit-W Wit 310ml -17%
Toolstation

Zwaluw acrylaatkit-W Wit 310ml

5+1 gratis
Je betaalt
€13,75
voor 6 stuks€16,50
Per stuk€2,29€2,75
Je bespaart €2,75 op 6 stuks
Zwaluw acrylaatkit-W Zwart 310ml -17%
Toolstation

Zwaluw acrylaatkit-W Zwart 310ml

5+1 gratis
Je betaalt
€13,75
voor 6 stuks€16,50
Per stuk€2,29€2,75
Je bespaart €2,75 op 6 stuks

Alle 56 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 5+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 5+1 gratis deze week?

Er zijn 56 actuele promoties met 5+1 gratis, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 5+1 gratis?

Toolstation, met 30 promoties, gevolgd door Intratuin (10) en Prik & Tik (9).

Wat is de grootste korting met 5+1 gratis?

-17% op Anza Afdekfolie HDPE 4x5m 7mu bij Toolstation.

Welke soort korting komt het meest voor met 5+1 gratis?

Gratis erbij: 56 van de 56 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.