Water in promotie

Alle 42 actuele promoties op water van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

42 promoties

DASH Sparkling Water Lime - 330ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

DASH Sparkling Water Lime - 330ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,34€1,79€4,06/l
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Earth Water - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Earth Water - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€1,64
voor 2 stuks€2,18
Per stuk€0,82€1,09€1,64/l
Je bespaart €0,54 op 2 stuks
NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L -25%
ColruytTot di 6/10

NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L

9+3 gratismet Xtra
Je betaalt
€7,02
voor 12 stuks€9,36
Per stuk€0,58€0,78€0,39/l
Je bespaart €2,34 op 12 stuks
Nestlé Pure Life plat water 1,5L -25%
OKayTot di 6/10

Nestlé Pure Life plat water 1,5L

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€7,02
voor 12 stuks€9,36
Per stuk€0,58€0,78€0,39/l
Je bespaart €2,34 op 12 stuks
Evian plat water -20%
OKayTot di 6/10

Evian plat water

-20% vanaf 18 stmet Xtra
+1 variant
Je betaalt
vanaf€8,35
voor 18 stuks
Per stuk€0,46vanaf €0,31/l
Je bespaart €2,09 op 18 stuks
Evian plat water — 2 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Evian plat water — 2 varianten

-20% vanaf 18 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€8,35
voor 18 stuks
Per stuk€0,46
Je bespaart €2,09 op 18 stuks
SPA REINE Plat water 1,5L -20%
ColruytTot di 6/10

SPA REINE Plat water 1,5L

-15% vanaf 12 st / -20% vanaf 32 stmet Xtra
Je betaalt
€21,25
voor 32 stuks€26,56
Per stuk€0,66€0,83€0,44/l
Je bespaart €5,31 op 32 stuks
Spa Reine Plat water 1,5L -15%
OKayTot di 6/10

Spa Reine Plat water 1,5L

-15% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€8,47
voor 12 stuks€9,96
Per stuk€0,71€0,83€0,47/l
Je bespaart €1,49 op 12 stuks
Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Bru – Licht bruisend mineraalwater -20%
IntermarchéTot zo 4/10

Bru – Licht bruisend mineraalwater

2e aan -40% naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,34
voor 2 stuks
Per stuk€3,67
Je bespaart €1,84 op 2 stuks
Evian Sparkling rpet 12 x 50cl -17%
Prik & TikTot do 8/10

Evian Sparkling rpet 12 x 50cl

Promo
Je betaalt
€12,92
voor 1 stuk€15,50
Per liter€2,15€2,58
Je bespaart €2,58
Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater -15%
IntermarchéTot zo 4/10

Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater

2e aan -30%
Je betaalt
€8,46
voor 2 stuks€9,96
Per stuk€4,23€4,98€0,47/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Spa Mineraalwater | Plat | Niet Bruisend -15%
DelhaizeTot wo 7/10

Spa Mineraalwater | Plat | Niet Bruisend

2e aan -30%met SuperPlus
Je betaalt
€8,65
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,33€5,09€0,48/l
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Tönissteiner Medium fles 75cl -8%
Prik & Tik

Tönissteiner Medium fles 75cl

11+1 gratis
Je betaalt
€9,90
voor 12 stuks€10,80
Per stuk€0,82€0,90€1,09/l
Je bespaart €0,90 op 12 stuks
Tönissteiner Sprudel fles 75cl -8%
Prik & Tik

Tönissteiner Sprudel fles 75cl

11+1 gratis
Je betaalt
€10,45
voor 12 stuks€11,40
Per stuk€0,87€0,95€1,16/l
Je bespaart €0,95 op 12 stuks
Sparkling 6x500ml PET -5%
CarrefourTot do 31/12

Sparkling 6x500ml PET

Chaudfontaine
-5% voor 2
Je betaalt
€11,19
voor 2 stuks€11,78
Per stuk€5,60€5,89€1,86/l
Je bespaart €0,59 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Water in promotie

Hoeveel promoties zijn er op water deze week?

Er zijn 42 actuele promoties op water, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op water?

Carrefour, met 13 promoties, gevolgd door Prik & Tik (8) en Delhaize (6).

Wat is de grootste korting op water?

-50% op Evian Mineraalwater | Niet bruisend | PET bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op water lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SPA Mineraalwater, 6 st. (2 x (6 x 1.5 l)) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op water?

% korting: 16 van de 42 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.