Promoties met 2+2 gratis

Alle 624 actuele promoties met 2+2 gratis van 20 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:40

624 promoties

1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€5,84
voor 40 stuks (4 × 10)€11,68
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €5,84 op 40 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 40 stuks (4 × 10)€33,00
Per stuk€0,41€0,82
Je bespaart €16,50 op 40 stuks
4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Active Gum Health Extra Fresh Mint -50%
Di

Active Gum Health Extra Fresh Mint

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond -50%
Tom & CoTot zo 11/10

2+2 gratis op aanbiedingen voor je hond

Je betaalt
vanaf€4,10
voor 4 stuks
Per stuk€1,02vanaf €5,96/kg
Je bespaart €4,10 op 4 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiLaatste dag

ALWAYS Maandverband Platinum

2+2 gratis
Je betaalt
€11,58
voor 4 stuks€23,16
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Always Maandverband -50%
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks

Alle 624 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 2+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 2+2 gratis deze week?

Er zijn 624 actuele promoties met 2+2 gratis, bij 20 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 2+2 gratis?

Carrefour, met 212 promoties, gevolgd door Kruidvat (97) en HEMA (86).

Wat is de grootste korting met 2+2 gratis?

-50% op Bic 1 Sensitive 10 Stuks bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties met 2+2 gratis lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), Achtkoek bij Lidl (tot 3/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor met 2+2 gratis?

Gratis erbij: 624 van de 624 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.