Corega in promotie

Alle 19 actuele promoties op Corega van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

19 promoties

Free Kleefcrème -50%
Di

Free Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€19,18
voor 4 stuks€38,36
Per stuk€4,79€9,59€68,43/kg
Je bespaart €19,18 op 4 stuks
Max Hold + Comfort, kleefgel 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Max Hold + Comfort, kleefgel 70g

Corega
2+2 gratis
Je betaalt
€26,58
voor 4 stuks€53,16
Per stuk€6,64€13,29€94,86/kg
Je bespaart €26,58 op 4 stuks
Power Max Hold+Block -50%
Di

Power Max Hold+Block

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€22,98
voor 4 stuks€45,96
Per stuk€5,75€11,49€82,14/kg
Je bespaart €22,98 op 4 stuks
Triple Action Kleefcrème -50%
Di

Triple Action Kleefcrème

COREGA
2+2 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€5,00€9,99€71,43/kg
Je bespaart €19,98 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Corega in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Corega deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Corega, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Corega?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Di (4) en Carrefour (3).

Wat is de grootste korting op Corega?

-50% op Corega 3 Minutes Kunstgebitreiniger Tabletten Medisch hulpmiddel - 30 stuks bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties op Corega lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: COREGA Kleefcrème (70 g) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Corega?

Gratis erbij: 16 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.