Promoties bij Bon'Ap

Alle 14 actuele promoties bij Bon'Ap op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:49

14 promoties

Scampi gepeld en ontdarmd 26/30 -50%
Bon'ApTot di 13/10

Scampi gepeld en ontdarmd 26/30

1+1 gratis, ofwel 7.85/zak vanaf 2 zakken, ofwel 10.49/kg. Max. 4 zakken/klant
Je betaalt
€15,69
voor 2 stuks€31,38
Per stuk€7,84€15,69€10,45/kg
Je bespaart €15,69 op 2 stuks
Aspergesoep -25%
Bon'ApTot di 6/10

Aspergesoep

-25% vanaf 2 stuks
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€3,74/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Butternutsoep -18%
Bon'ApTot di 6/10

Butternutsoep

Vanaf 6 stuks: €4,09/stuk
Je betaalt
€24,54
voor 6 stuks€29,94
Per stuk€4,09€4,99€4,35/l
Je bespaart €5,40 op 6 stuks
Gebakken kippengrillworst met jonge gouda -18%
Bon'ApTot di 6/10

Gebakken kippengrillworst met jonge gouda

Vanaf 6 pakken: €3,29/pak
Je betaalt
€19,74
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€3,29€3,99€23,50/kg
Je bespaart €4,20 op 6 stuks
Rundergehakt (rund, varken) bereid | 1 KG -17%
Bon'ApTot di 6/10

Rundergehakt (rund, varken) bereid | 1 KG

Vanaf 2 schalen: €9,39/schaal
Je betaalt
€18,78
voor 2 stuks€22,58
Per stuk€9,39€11,29€9,39/kg
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
Groentesoep met balletjes -14%
Bon'ApTot di 6/10

Groentesoep met balletjes

Vanaf 6 stuks: €3,69/stuk
Je betaalt
€22,14
voor 6 stuks€25,74
Per stuk€3,69€4,29€4,05/l
Je bespaart €3,60 op 6 stuks
Tomatensoep met balletjes -14%
Bon'ApTot di 6/10

Tomatensoep met balletjes

Vanaf 6 stuks: €3,69/stuk
Je betaalt
€22,14
voor 6 stuks€25,74
Per stuk€3,69€4,29€3,97/l
Je bespaart €3,60 op 6 stuks
Gebakken grillworst -11%
Bon'ApTot di 6/10

Gebakken grillworst

Vanaf 6 pakken: €3,39/pak
Je betaalt
€20,34
voor 12 stuks (6 × 2)€22,74
Per stuk€1,70€1,90
Je bespaart €2,40 op 12 stuks
Goudakaasblokjes
Bon'ApTot wo 25/11

Goudakaasblokjes

Promotieprijs van 19,29 euro/KG
Je betaalt per kg
€19,29/kg
€19,50/kg
Kip curry
Bon'ApTot di 6/10

Kip curry

Promo: 11.37/kg. Max. 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€11,37/kg
€14,90/kg
Konijn
Bon'ApTot di 13/10

Konijn

Promo: 7.31/kg. Max 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€7,31/kg
€12,19/kg
Surimisalade
Bon'ApTot di 6/10

Surimisalade

Promo: 8.64/kg. Max. 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€8,64/kg
€13,30/kg
Varkenswangetjes
Bon'ApTot di 13/10

Varkenswangetjes

Promo: 11.54/kg. Max 4 kg/klant
Je betaalt per kg
€11,54/kg
Zalmforel op vel°
Bon'ApTot di 13/10

Zalmforel op vel°

Promo: 11.89/zak, ofwel 23.78/kg. Max 4 zakken/klant

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Bon'Ap

Hoeveel promoties zijn er bij Bon'Ap deze week?

Er zijn 14 actuele promoties bij Bon'Ap (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Bon'Ap?

-50% op Scampi gepeld en ontdarmd 26/30 bij Bon'Ap, geldig tot 13/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Bon'Ap?

% korting: 7 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.