Promoties bij Bioplanet

Alle 246 actuele promoties bij Bioplanet op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 20:49

246 promoties

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99€130,00/l
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€63,10/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
SB meststof moestuin 500g -50%
BioplanetLaatste dag

SB meststof moestuin 500g

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,95
voor 2 stuks€11,90
Per stuk€2,98€5,95€5,96/kg
Je bespaart €5,95 op 2 stuks
BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,53
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,84€3,79€15,78/l
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
BROTH WAY thai chicken bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY thai chicken bio 180ml

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,53
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,84€3,79€15,78/l
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
JARR Spar.Kombucha Ginger-Lemon Bio 33cl -25%
BioplanetTot di 6/10

JARR Spar.Kombucha Ginger-Lemon Bio 33cl

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,57
voor 4 stuks€8,76
Per stuk€1,64€2,19€4,97/l
Je bespaart €2,19 op 4 stuks
JARR Sparkl.Kombucha Peach-Yuzu Bio 33cl -25%
BioplanetTot di 6/10

JARR Sparkl.Kombucha Peach-Yuzu Bio 33cl

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,57
voor 4 stuks€8,76
Per stuk€1,64€2,19€4,97/l
Je bespaart €2,19 op 4 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,10
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€3,37€4,49€17,74/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,79
voor 3 stuks€13,05
Per stuk€3,26€4,35€16,30/kg
Je bespaart €3,26 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,99€3,99€16,61/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
PIRAMIDE brandnetel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE brandnetel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,47€3,29€82,34/kg
Je bespaart €1,64 op 2 stuks
PIRAMIDE Dream Time Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Dream Time Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€97,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,27
voor 2 stuks€9,70
Per stuk€3,64€4,85€45,50/kg
Je bespaart €2,43 op 2 stuks
Piramide Thee -25%
BioplanetTot di 6/10

Piramide Thee

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €46,75/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
PIRAMIDE gember Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€87,34/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€51,50/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE kamille Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE kamille Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€86,33/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€89,67/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE pepermunt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE pepermunt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,84€3,79€142,00/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€64,89/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€76,84/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€34,40/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,63
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,32€3,09€77,33/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€51,80/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE salie Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE salie Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€78,44/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€67,25/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE tijm Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE tijm Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€68,29/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
PIRAMIDE venkel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE venkel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE verveine Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE verveine Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€66,36/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€41,20/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE zoethout Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE zoethout Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
TAPAS Y MAS Dip r. pesto kaas bio 110g -25%
BioplanetTot za 10/10

TAPAS Y MAS Dip r. pesto kaas bio 110g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€23,09/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks
YARRAH Kat Bio Filets Kip in sa. 85g -25%
BioplanetTot di 6/10

YARRAH Kat Bio Filets Kip in sa. 85g

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,47
voor 4 stuks€5,96
Per stuk€1,12€1,49€13,18/kg
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
YARRAH Kat Filets Kalkoen sa. bio 85g -25%
BioplanetTot di 6/10

YARRAH Kat Filets Kalkoen sa. bio 85g

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,47
voor 4 stuks€5,96
Per stuk€1,12€1,49€13,18/kg
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
YARRAH Kat Filets Rund saus bio 85g -25%
BioplanetTot di 6/10

YARRAH Kat Filets Rund saus bio 85g

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,47
voor 4 stuks€5,96
Per stuk€1,12€1,49€13,18/kg
Je bespaart €1,49 op 4 stuks
A.VOGEL MOLKOSAN Melkwei conc. 500ml -20%
BioplanetTot di 6/10

A.VOGEL MOLKOSAN Melkwei conc. 500ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,42
voor 2 stuks€26,78
Per stuk€10,71€13,39€21,42/l
Je bespaart €5,36 op 2 stuks

Alle 246 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Bioplanet

Hoeveel promoties zijn er bij Bioplanet deze week?

Er zijn 246 actuele promoties bij Bioplanet (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Bioplanet?

-50% op BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g bij Bioplanet, geldig tot 6/10.

Welke promoties bij Bioplanet lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SB meststof moestuin 500g bij Bioplanet (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor bij Bioplanet?

% korting: 243 van de 246 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.