Ecostyle in promotie

Alle 10 actuele promoties op Ecostyle van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

Ecostyle Gazon Max 10kg -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle Gazon Max 10kg

Promo 50%
Je betaalt
€20,74
voor 1 stuk€41,49
Per kg€2,07€4,14
Je bespaart €20,75
Ecostyle Gazon Max 4kg -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle Gazon Max 4kg

Promo 50%
Je betaalt
€9,49
voor 1 stuk€18,99
Per kg€2,37€4,74
Je bespaart €9,50
Ecostyle GazonMax Repair 1 kg -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle GazonMax Repair 1 kg

Promo 50%
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€19,99
Per kg€9,99€19,99
Je bespaart €10,00
Ecostyle GazonMax Repair 500 g -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle GazonMax Repair 500 g

Promo 50%
Je betaalt
€6,49
voor 1 stuk€12,99
Per kg€12,98€25,98
Je bespaart €6,50
Ecostyle Happy Veggi Mix 2kg -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle Happy Veggi Mix 2kg

Promo 50%
Je betaalt
€6,49
voor 1 stuk€12,99
Per kg€3,25€6,51
Je bespaart €6,50
Ecostyle Happy Veggi Mix 4kg -50%
HuboTot do 31/12

Ecostyle Happy Veggi Mix 4kg

Promo 50%
Je betaalt
€12,49
voor 1 stuk€24,99
Per kg€3,12€6,24
Je bespaart €12,50
ECOSTYLE kamerplantenvoer 400ml -20%
BioplanetTot di 6/10

ECOSTYLE kamerplantenvoer 400ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,54
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€5,27€6,59€13,18/l
Je bespaart €2,64 op 2 stuks
ECOSTYLE orchideeënvoeding 400ml -20%
BioplanetTot di 6/10

ECOSTYLE orchideeënvoeding 400ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,34
voor 2 stuks€14,18
Per stuk€5,67€7,09€14,18/l
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
ECOSTYLE plantenvoeding bloeivoer 400ml -20%
BioplanetTot di 6/10

ECOSTYLE plantenvoeding bloeivoer 400ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,54
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€5,27€6,59€13,18/l
Je bespaart €2,64 op 2 stuks
ECOSTYLE potgrond kamerplanten 10L -20%
BioplanetTot di 6/10

ECOSTYLE potgrond kamerplanten 10L

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,02
voor 2 stuks€13,78
Per stuk€5,51€6,89€0,55/l
Je bespaart €2,76 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ecostyle in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ecostyle deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Ecostyle, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ecostyle?

Hubo, met 6 promoties, gevolgd door Bioplanet (4).

Wat is de grootste korting op Ecostyle?

-50% op Ecostyle Gazon Max 10kg bij Hubo, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Ecostyle?

% korting: 10 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.