Alpro in promotie

Alle 29 actuele promoties op Alpro van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

29 promoties

Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€1,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€1,93/l
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Alpro braden & bakken 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro braden & bakken 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Alpro soja smeren 500g -35%
OKayTot di 6/10

Alpro soja smeren 500g

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Alpro: braden & bakken en soja smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Alpro: braden & bakken en soja smeren

-35% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,87
voor 2 stuks
Per stuk€1,44€2,88/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Bakken & Braden 500 ml -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500 ml

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,24€4,99€6,48/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Bakken & Braden 500g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Bakken & Braden 500g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,24
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G -35%
CarrefourTot ma 5/10

BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€3,34
voor 2 stuks€5,14
Per stuk€1,67€2,57€3,34/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 250 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 250 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€2,15
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,07€1,65€4,28/kg
Je bespaart €1,15 op 2 stuks
Plantaardig Smeerbaar 500 g -35%
CarrefourTot ma 5/10

Plantaardig Smeerbaar 500 g

Alpro
2e aan -70%
Je betaalt
€4,23
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg
Je bespaart €2,27 op 2 stuks
Alpro sojadrink — 2 varianten -25%
ColruytTot di 6/10

Alpro sojadrink — 2 varianten

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€6,45
voor 2 stuks
Per stuk€3,22€2,15/l
Je bespaart €2,15 op 2 stuks
ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,70
voor 8 stuks€27,12
Per stuk€2,71€3,39€2,71/l
Je bespaart €5,42 op 8 stuks
ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,06
voor 8 stuks€26,32
Per stuk€2,63€3,29€2,63/l
Je bespaart €5,26 op 8 stuks
ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€17,22
voor 8 stuks€21,52
Per stuk€2,15€2,69€2,15/l
Je bespaart €4,30 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Alpro in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Alpro deze week?

Er zijn 29 actuele promoties op Alpro, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Alpro?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Albert Heijn (7) en OKay (4).

Wat is de grootste korting op Alpro?

-50% op Alpro Barista amandel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Alpro?

Gratis erbij: 13 van de 29 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.