Yoghurt in promotie

Alle 137 actuele promoties op yoghurt van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

137 promoties

Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Danone Yoghurt — 4 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Danone Yoghurt — 4 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,29
voor 2 stuks
Per stuk€1,15€2,61/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Yoghurt op griekse wijze Danone -50%
AlvoTot di 6/10

Yoghurt op griekse wijze Danone

1+1 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 2 stuks€9,16
Per stuk€2,29€4,58
Je bespaart €4,58 op 2 stuks
Campina yoghurt en kwark -33%
JumboTot di 6/10

Campina yoghurt en kwark

2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€3,84/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Danone Drinkyoghurt | Aardbei -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Drinkyoghurt | Aardbei

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Danone Yoghurt Skyr Natuur 450g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Yoghurt Skyr Natuur 450g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€4,16/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Delhaize Yoghurt | Vol | Appel-Kaneel -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Yoghurt | Vol | Appel-Kaneel

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€1,42
voor 2 stuks€1,90
Per stuk€0,71€0,95€3,95/kg
Je bespaart €0,48 op 2 stuks
Danone Yoghurt -25%
CarrefourTot ma 5/10

Danone Yoghurt

Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49vanaf €2,39/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Pur Natur yoghurt — 2 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Pur Natur yoghurt — 2 varianten

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€5,74
voor 2 stuks
Per stuk€2,87
Je bespaart €1,44 op 2 stuks
Citroen Yoghurt Probiotica 4x125g -5%
CarrefourTot do 31/12

Citroen Yoghurt Probiotica 4x125g

Activia
-5% voor 2
Je betaalt
€4,92
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€2,46€2,59€4,92/kg
Je bespaart €0,26 op 2 stuks
Danup Drinkyoghurt Aardbei 600 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Danup Drinkyoghurt Aardbei 600 g

Danio
-5% voor 2
Je betaalt
€7,01
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€3,51€3,69€5,85/l
Je bespaart €0,37 op 2 stuks
Danup Drinkyoghurt Banaan 600 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Danup Drinkyoghurt Banaan 600 g

Danio
-5% voor 2
Je betaalt
€7,01
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€3,51€3,69€5,85/l
Je bespaart €0,37 op 2 stuks
Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Alpro greek style natuur -50%
SparTot wo 7/10

Alpro greek style natuur

1+1 gratis
Je betaalt
€2,82
voor 2 stuks€5,64
Per stuk€1,41€2,82€3,52/kg
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks

Alle 137 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Yoghurt in promotie

Hoeveel promoties zijn er op yoghurt deze week?

Er zijn 137 actuele promoties op yoghurt, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op yoghurt?

Carrefour, met 65 promoties, gevolgd door OKay (13) en Delhaize (13).

Wat is de grootste korting op yoghurt?

-67% op Danio Romige kwark aardbei bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op yoghurt lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer NESTLÉ Lindahls protein crunchy granola, 2 st. (2 x (2 x 127 g)) bij Aldi (tot 1/10), LA LAITIÈRE Feuilleté de Mousse, 4 st. (4 x 57 g) bij Aldi (tot 1/10), NESTLÉ Kefir natuur, 6 st. (6 x 100 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op yoghurt?

Gratis erbij: 39 van de 137 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.