-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 PUR NATUR Bio Activ 700g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,64 voor 2 stuks€10,80 Per stuk€4,32€5,40€6,18/kg Je bespaart €2,16 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Pur Natur Greek Style natuur bio 700g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €8,46 voor 2 stuks€10,58 Per stuk€4,23€5,29€6,04/kg Je bespaart €2,12 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 PUR NATUR Greek Style natuur bio 700g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,46 voor 2 stuks€10,58 Per stuk€4,23€5,29€6,05/kg Je bespaart €2,12 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 Pur Natur Yoghurt -20% vanaf 2 stuksmet Xtra +3 varianten PUR NATUR high protein yoghurt 400g€2,28PUR NATUR Skyr yoghurt bosbes Bio 400g€4,36PUR NATUR yoghurt mager natuur Bio 750g€2,84PUR NATUR yoghurt vol natuur bio 750g€2,60 Je betaalt vanaf€4,56 voor 2 stuks Per stuk€2,28vanaf €3,47/kg Je bespaart €1,14 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Pur Natur yogh. vol nat. bio 6x125g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €6,64 voor 2 stuks€8,30 Per stuk€3,32€4,15€4,43/kg Je bespaart €1,66 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 PUR NATUR yogh. vol nat. bio 6x125g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €6,80 voor 2 stuks€8,50 Per stuk€3,40€4,25€4,54/kg Je bespaart €1,70 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Pur Natur yoghurt -20% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Pur Natur yoghurt mager natuur Bio 750g€2,76Pur Natur yoghurt vol natuur bio 750g€2,39 Je betaalt vanaf€4,78 voor 2 stuks Per stuk€2,39vanaf €3,19/kg Je bespaart €1,20 op 2 stuks
-20% Bewaar ColruytTot di 6/10 Pur Natur yoghurt — 2 varianten -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€5,74 voor 2 stuks Per stuk€2,87 Je bespaart €1,44 op 2 stuks
-20% Bewaar ColruytTot di 6/10 Pur Natur: yoghurt vol natuur bio, yogh. vol nat. bio en 5 andere -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€4,78 voor 2 stuks Per stuk€2,39 Je bespaart €1,20 op 2 stuks