Nestlé in promotie

Alle 54 actuele promoties op Nestlé van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

54 promoties

Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden

2+2 gratis
Je betaalt
€6,50
voor 4 stuks€13,00
Per stuk€1,62€3,25€9,00/kg
Je bespaart €6,50 op 4 stuks
Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g

Nestlé
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Nesquik Aardbei Smaak Milk Mix 350 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Nesquik Aardbei Smaak Milk Mix 350 g

Nestlé
2e aan -50%
Je betaalt
€5,62
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,81€3,75€8,03/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
Nestlé Baby -25%
Nestlé Granen | Cacao | 6 maanden -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Nestlé Granen | Cacao | 6 maanden

2e aan -50%
Je betaalt
€6,13
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€3,07€4,09€12,28/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Nestlé Melkdessert -25%
NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g) -25%
AldiLaatste dag

NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€9,82
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€4,91€6,55€5,46/kg
Je bespaart €3,27 op 2 stuks
Nestlé Melkdessert -25%
CarrefourTot ma 12/10

Nestlé Melkdessert

Je betaalt
vanaf€4,65
voor 4 stuks
Per stuk€1,16vanaf €5,60/kg
Je bespaart €1,55 op 4 stuks
Groeimelk met Koekjes vanaf 1 jaar 1L -20%
CarrefourTot ma 12/10

Groeimelk met Koekjes vanaf 1 jaar 1L

Nestlé
-20% voor 12
Je betaalt
€19,10
voor 12 stuks€23,88
Per stuk€1,59€1,99€1,59/l
Je bespaart €4,78 op 12 stuks
Groeimelk met Koekjes vanaf 1 jaar 6x1L -20%
CarrefourTot ma 12/10

Groeimelk met Koekjes vanaf 1 jaar 6x1L

Nestlé
2e aan -40%
Je betaalt
€19,02
voor 2 stuks€23,78
Per stuk€9,51€11,89€1,58/l
Je bespaart €4,76 op 2 stuks

Alle 54 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Nestlé in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Nestlé deze week?

Er zijn 54 actuele promoties op Nestlé, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Nestlé?

Carrefour, met 26 promoties, gevolgd door Delhaize (22) en Aldi (6).

Wat is de grootste korting op Nestlé?

-50% op Nestlé Chocolade bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op Nestlé lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer NESTLÉ Lindahls protein crunchy granola, 2 st. (2 x (2 x 127 g)) bij Aldi (tot 1/10), NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g) bij Aldi (tot 1/10), NESTLÉ Kefir natuur, 6 st. (6 x 100 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Nestlé?

Gratis erbij: 25 van de 54 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.