Ijs in promotie

Alle 68 actuele promoties op ijs van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

68 promoties

Little Moons – Mochi-ijs -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Little Moons – Mochi-ijs

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€19,53/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Nutella ijs -50%
SparTot wo 7/10

Nutella ijs

1+1 gratis
Je betaalt
€7,06
voor 2 stuks€14,12
Per stuk€3,53€7,06€7,51/l
Je bespaart €7,06 op 2 stuks
B&J's Churrifically Churros y 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

B&J's Churrifically Churros y 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Caramel chew chew -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Caramel chew chew

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€14,00/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Ben & Jerry's Caramel chew chew -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Caramel chew chew

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€13,40/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky monkey -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Chunky monkey

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,59
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€3,29€6,59€7,08/l
Je bespaart €6,59 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
BEN & JERRY'S Cookie dough -50%
LidlTot di 6/10

BEN & JERRY'S Cookie dough

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,37/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie dough -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Cookie dough

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€12,50/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cool-lection classic -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Cool-lection classic

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,75/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half baked -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Half baked

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€6,99/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Peaces cookie dough -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Peaces cookie dough

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€20,00/kg
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Peanut butter cup -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Peanut butter cup

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€15,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's pints naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Ben & Jerry's pints naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€5,21
voor 2 stuks€10,42
Per stuk€2,60€5,21€5,59/l
Je bespaart €5,21 op 2 stuks
Ben & Jerry's Salted caramel brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Salted caramel brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€10,27/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Spectacu-love -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Spectacu-love

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€6,99/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Strawberry cheesecake -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Strawberry cheesecake

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Strawberry doughnut -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Strawberry doughnut

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,89
voor 2 stuks€13,78
Per stuk€3,44€6,89€7,40/l
Je bespaart €6,89 op 2 stuks
Ben & Jerry's Vanilla pecan blondie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Vanilla pecan blondie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Vanilla pecan brittle -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Vanilla pecan brittle

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€15,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Brookies & Cream 465ml 8X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Brookies & Cream 465ml 8X

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Double Hazelnut 440ml 8X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Double Hazelnut 440ml 8X

Magnum
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€6,82/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Doughnut eee 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Doughnut eee 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€8,19
voor 2 stuks€16,38
Per stuk€4,09€8,19€8,79/l
Je bespaart €8,19 op 2 stuks
La Pistache Pint 440ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

La Pistache Pint 440ml

Magnum
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€6,82/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Framboos -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Framboos

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Kokosnoot -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Kokosnoot

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Tropisch fruit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Tropisch fruit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Little Moons Mochi | Vanille -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Vanille

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Non Dairy Bohemian Raspberry 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Non Dairy Bohemian Raspberry 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€7,75
voor 2 stuks€15,50
Per stuk€3,88€7,75€8,35/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks

Alle 68 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Ijs in promotie

Hoeveel promoties zijn er op ijs deze week?

Er zijn 68 actuele promoties op ijs, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op ijs?

Carrefour, met 23 promoties, gevolgd door Albert Heijn (17) en Delhaize (9).

Wat is de grootste korting op ijs?

-50% op Ben & Jerry's Ijs bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op ijs?

Gratis erbij: 44 van de 68 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.