Koekjes in promotie

Alle 272 actuele promoties op koekjes van 18 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

272 promoties

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 4 stuks€9,88
Per stuk€1,24€2,47€6,63/kg
Je bespaart €4,94 op 4 stuks
Only Boterkoekjes Kerst 454g -50%
Happyland

Only Boterkoekjes Kerst 454g

Koopje!
Je betaalt
€2,50
voor 1 stuk€4,95
Per kg€5,51€10,91
Je bespaart €2,45
BN – Koekjes – 150g of 175g -33%
IntermarchéTot zo 4/10

BN – Koekjes – 150g of 175g

2+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€4,30
voor 3 stuks
Per stuk€1,43€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
roomboter koekjes mix 200gram -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koekjes mix 200gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€12,50/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
Milka Chocolade -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Milka Chocolade

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €11,24/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes -25%
LidlVanaf vr 2/10

NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes

2e aan -50%met Lidl Plus
Je betaalt
€4,35
voor 2 stuks€5,80
Per stuk€2,17€2,90
Je bespaart €1,45 op 2 stuks
2e product 50% korting op Schär voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Schär voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€1,19
voor 2 stuks
Per stuk€0,59vanaf €11,47/kg
Je bespaart €0,40 op 2 stuks
CRUMBEL Koekjes -25%
LidlTot za 3/10

CRUMBEL Koekjes

2e aan -50%
Je betaalt
€4,34
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€2,17€2,89
Je bespaart €1,44 op 2 stuks
AH Mini cranberry haverkoekjes -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mini cranberry haverkoekjes

2 voor €6,00met Bonuskaart
Je betaalt
€6,00
voor 20 stuks (2 × 10)€7,98
Per stuk€0,30€0,40
Je bespaart €1,98 op 20 stuks
AH Bitterkoekjes -20%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Bitterkoekjes

2 voor €6,00met Bonuskaart
Je betaalt
€6,00
voor 20 stuks (2 × 10)€7,50
Per stuk€0,30€0,38
Je bespaart €1,50 op 20 stuks
Lotus Chocolade
Jan Pannenkoeken naturel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Jan Pannenkoeken naturel

Voor €1,99met Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€2,95€5,91
Je bespaart €2,00
Aviko Churros -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Aviko Churros

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€5,97/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
HiPRO Protein bar banana peanut butter -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar banana peanut butter

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€25,56/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
HiPRO Protein bar caramel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar caramel

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€25,56/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Lotus Peperkoek | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Lotus Peperkoek | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,19
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€1,59€3,19€2,89/kg
Je bespaart €3,19 op 2 stuks
Lotus Peperkoek | Parelsuiker -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Lotus Peperkoek | Parelsuiker

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,31/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
LU Fourré koeken Chocolade 300g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU Fourré koeken Chocolade 300g

Prince
1+1 gratis
Je betaalt
€5,19
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€2,60€5,19€2,89/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
LU Pocket koeken Vanille 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU Pocket koeken Vanille 400g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€5,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks

Alle 272 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Koekjes in promotie

Hoeveel promoties zijn er op koekjes deze week?

Er zijn 272 actuele promoties op koekjes, bij 18 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op koekjes?

Carrefour, met 112 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (25) en Albert Heijn (20).

Wat is de grootste korting op koekjes?

-50% op Jan Pannenkoeken naturel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op koekjes lopen binnenkort af?

7 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer NUTELLA Hazelnootpasta of koekjes bij Lidl (tot 3/10), CRUMBEL Koekjes bij Lidl (tot 3/10), Orloffsneden bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op koekjes?

% korting: 60 van de 272 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.