Schär in promotie

Alle 18 actuele promoties op Schär van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

18 promoties

Gluten Free Choco Butterkeks 130 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Choco Butterkeks 130 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€8,78
voor 3 stuks€13,17
Per stuk€2,93€4,39€22,54/kg
Je bespaart €4,39 op 3 stuks
Gluten Free Corn Flakes 250 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Corn Flakes 250 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€6,92/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Gluten Free Crackers 6 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Crackers 6 x 35 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€12,05/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Gluten Free Fette Croccanti 150 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Fette Croccanti 150 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€4,26
voor 3 stuks€6,39
Per stuk€1,42€2,13€9,47/kg
Je bespaart €2,13 op 3 stuks
Gluten Free Grissini 3 x 50 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Grissini 3 x 50 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€8,78
voor 3 stuks€13,17
Per stuk€2,93€4,39€19,54/kg
Je bespaart €4,39 op 3 stuks
Gluten Free Mehl Farine 1 kg -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Mehl Farine 1 kg

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€8,38
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€2,79€4,19€2,79/kg
Je bespaart €4,19 op 3 stuks
Gluten Free Meisterbäckers Vital 350 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Meisterbäckers Vital 350 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€6,83/kg
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Gluten Free Mini Baguette 2 x 75 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Mini Baguette 2 x 75 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€5,20
voor 3 stuks€7,80
Per stuk€1,73€2,60€11,53/kg
Je bespaart €2,60 op 3 stuks
Gluten Free Salinis 60 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Salinis 60 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€16,50/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
Gluten Free Wraps 2 x 80 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Wraps 2 x 80 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€7,78
voor 3 stuks€11,67
Per stuk€2,59€3,89€16,19/kg
Je bespaart €3,89 op 3 stuks
Gluten-Free Mix Brot 1 kg -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten-Free Mix Brot 1 kg

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€10,38
voor 3 stuks€15,57
Per stuk€3,46€5,19€3,46/kg
Je bespaart €5,19 op 3 stuks
Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€12,95/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
Knäckebröd 215 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knäckebröd 215 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€12,37/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Soft Cookies Double Chocolate 6 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Soft Cookies Double Chocolate 6 x 35 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€7,78
voor 3 stuks€11,67
Per stuk€2,59€3,89€12,33/kg
Je bespaart €3,89 op 3 stuks
2e product 50% korting op Schär voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Schär voeding & dranken

2e product 50% korting
40 producten
Je betaalt
vanaf€1,19
voor 2 stuks
Per stuk€0,59vanaf €3,37/kg
Je bespaart €0,40 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Schär in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Schär deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Schär, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Schär?

Carrefour, met 16 promoties, gevolgd door Colruyt (1) en Holland & Barrett (1).

Wat is de grootste korting op Schär?

-33% op Schär Gluten Free Choco Butterkeks 130 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Schär?

Gratis erbij: 16 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.