Brood in promotie

Alle 103 actuele promoties op brood van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

103 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
Jumbo worstenbroodjes -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo worstenbroodjes

1+1 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,33€3,49€12,95/kg
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
VITASIA Naanbrood -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Naanbrood

2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€3,82/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
Walnotenbroodje (2 st.) -27%
AldiVanaf ma 5/10

Walnotenbroodje (2 st.)

2 voor
Je betaalt
€0,80
voor 4 stuks (2 × 2)€1,10
Per stuk€0,20€0,28
Je bespaart €0,30 op 4 stuks
Bruin tijgerbrood (800 g) -25%
AldiVanaf ma 5/10

Bruin tijgerbrood (800 g)

-25%
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per kg€1,86€2,48
Je bespaart €0,50
2e product 50% korting op Schär voeding & dranken -25%
Walnotenbroodje -25%
LidlTot di 6/10

Walnotenbroodje

3+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,65
voor 4 stuks€2,20
Per stuk€0,41€0,55€4,85/kg
Je bespaart €0,55 op 4 stuks
Chocoladebroodje XXL -24%
LidlTot za 3/10

Chocoladebroodje XXL

4 voor
Je betaalt
€2,99
voor 4 stuks€3,96
Per stuk€0,75€0,99€5,75/kg
Je bespaart €0,97 op 4 stuks
Boerenbrood -24%
LidlTot za 3/10

Boerenbrood

-24%met Lidl Plus
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€1,85
Per kg€1,74€2,32
Je bespaart €0,46
DE TROG desembrood met haver Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE TROG desembrood met haver Bio 500g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,19€3,99€6,38/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
LU Heudebert geroosterd brood 500g -20%
OKayTot di 6/10

LU Heudebert geroosterd brood 500g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,14
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,07€5,09€8,14/kg
Je bespaart €2,04 op 2 stuks
Wit vierkant brood (400 g) -20%
AldiTot za 3/10

Wit vierkant brood (400 g)

-20%
Je betaalt
€0,79
voor 1 stuk€0,99
Per kg€1,98€2,48
Je bespaart €0,20
CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g) -13%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g)

2 voor
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€2,00€2,29€7,41/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Aveve Worstenbroodjes 7 stuks -10%
Aveve

Aveve Worstenbroodjes 7 stuks

Korting - 10%
Je betaalt
€15,83
voor 7 stuks€17,59
Per stuk€2,26€2,51
Je bespaart €1,76 op 7 stuks
BROOD VAN SOMA Waldkorn 375g -10%
ColruytTot di 6/10

BROOD VAN SOMA Waldkorn 375g

-10% vanaf 1 stmet Xtra
Je betaalt
€1,61
voor 1 stuk€1,79
Per kg€4,29€4,77
Je bespaart €0,18
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€10,13/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Jumbo focaccia -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo focaccia

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€4,96
voor 4 stuks€9,92
Per stuk€1,24€2,48€4,13/kg
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Pistolets -50%
AlvoTot di 6/10

Pistolets

2+2 gratis
Je betaalt
€1,60
voor 4 stuks€3,20
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €1,60 op 4 stuks
Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€5,10
voor 4 stuks€10,20
Per stuk€1,27€2,55€14,11/kg
Je bespaart €5,10 op 4 stuks
Santa Maria Tortilla | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Santa Maria Tortilla | Bio

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,30
voor 4 stuks€14,60
Per stuk€1,82€3,65€5,69/kg
Je bespaart €7,30 op 4 stuks
Santa Maria Tortilla | Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Santa Maria Tortilla | Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,98
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,25€2,49€6,25/kg
Je bespaart €4,98 op 4 stuks
Santa Maria Tortilla | Tarwe | Maïs -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Santa Maria Tortilla | Tarwe | Maïs

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,90
voor 4 stuks€13,80
Per stuk€1,73€3,45€5,15/kg
Je bespaart €6,90 op 4 stuks

Alle 103 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Brood in promotie

Hoeveel promoties zijn er op brood deze week?

Er zijn 103 actuele promoties op brood, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op brood?

Carrefour, met 31 promoties, gevolgd door Aveve (19) en Aldi (8).

Wat is de grootste korting op brood?

-50% op 1/2 fitness stokbrood bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke promoties op brood lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer DÉLIPAIN Turks minibrood, 4 st. (4 x 100 g) bij Aldi (tot 1/10), Chocoladebroodje XXL bij Lidl (tot 3/10), Boerenbrood bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op brood?

% korting: 41 van de 103 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.