Wasa in promotie

Alle 10 actuele promoties op Wasa op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

10 promoties

Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€10,13/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€4,96
voor 4 stuks€9,92
Per stuk€1,24€2,48€4,13/kg
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€5,10
voor 4 stuks€10,20
Per stuk€1,27€2,55€14,11/kg
Je bespaart €5,10 op 4 stuks
Sesam 250 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Sesam 250 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€4,60/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Wasa in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Wasa deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Wasa (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Wasa?

-50% op Wasa Bakkerijproduct van Volkoren Roggemeel 260 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Wasa?

Gratis erbij: 10 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.