Jumbo in promotie

Alle 14 actuele promoties op Jumbo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

14 promoties

Jumbo focaccia -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo focaccia

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Jumbo worstenbroodjes -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo worstenbroodjes

1+1 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Jumbo witloof -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo witloof

Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,50€2,59
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Jumbo minikrieltjes -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo minikrieltjes

Je betaalt
€1,50
voor 2 stuks€2,58
Per stuk€0,75€1,29
Je bespaart €1,08 op 2 stuks
Jumbo ajuin en biologische pompoenen -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo ajuin en biologische pompoenen

2+1 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,19€1,79€0,59/kg
Je bespaart €1,79 op 3 stuks
Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€4,88/kg
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
Jumbo geraspte kaas -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo geraspte kaas

2+1 gratis
Je betaalt
€3,68
voor 3 stuks€5,52
Per stuk€1,23€1,84€8,20/kg
Je bespaart €1,84 op 3 stuks
Jumbo noodles -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo noodles

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€5,53/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Jumbo braadworst -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo braadworst

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,50€3,75
Je bespaart €2,50 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Jumbo in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Jumbo deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op Jumbo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Jumbo?

-50% op Jumbo focaccia bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Jumbo?

Gratis erbij: 9 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.