Pasta in promotie

Alle 85 actuele promoties op pasta van 12 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

85 promoties

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) -50%
AldiLaatste dag

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Voltan – Verse gevulde pasta -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Voltan – Verse gevulde pasta

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€3,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Eat Water Slim Pasta Spaghetti BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Eat Water Slim Pasta Spaghetti BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,63
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,32€3,09€8,59/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Herta – Pasta -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Herta – Pasta

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
BIOKEY Orzo Volkoren Pasta Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

BIOKEY Orzo Volkoren Pasta Bio 500g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€3,18
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,59€1,99€3,18/kg
Je bespaart €0,80 op 2 stuks
Pasta Cannelloni Collezione 250g -5%
CarrefourTot do 31/12

Pasta Cannelloni Collezione 250g

Barilla
-5% voor 2
Je betaalt
€6,63
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€3,32€3,49€13,28/kg
Je bespaart €0,35 op 2 stuks
Pasta Tagliatelle 500 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Pasta Tagliatelle 500 g

Carrefour
-5% voor 2
Je betaalt
€3,78
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,89€1,99€3,78/kg
Je bespaart €0,20 op 2 stuks
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€7,00/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Ravioli brasato funghi e vino rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Ravioli brasato funghi e vino rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€3,90/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardig ravioli agli spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Terra Plantaardige ravioli arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€7,60/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€5,00/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€1,84€3,69€4,60/kg
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€5,80/kg
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Barilla – Al Bronzo -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Barilla – Al Bronzo

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49€4,93/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Capellini 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Capellini 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€3,00
voor 4 stuks€6,00
Per stuk€0,75€1,50€1,50/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Coquillettes 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Coquillettes 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
De Cecco deegwaren naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

De Cecco deegwaren naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€4,36
voor 4 stuks€8,72
Per stuk€1,09€2,18€2,18/kg
Je bespaart €4,36 op 4 stuks
Fusilli Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fusilli Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 4 stuks€11,00
Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Indo mie Noodles chicken 5-pack -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Indo mie Noodles chicken 5-pack

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€5,43/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Indo mie Noodles chicken flavour cup -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Indo mie Noodles chicken flavour cup

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,09
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,04€2,09€17,33/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Indo mie Noodles mi goreng 5-pack -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Indo mie Noodles mi goreng 5-pack

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€5,00/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Indo mie Noodles mi goreng cup -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Indo mie Noodles mi goreng cup

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€21,43/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Indo mie Noodles shrimp 5-pack -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Indo mie Noodles shrimp 5-pack

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 10 stuks (2 × 5)€7,78
Per stuk€0,39€0,78
Je bespaart €3,89 op 10 stuks
Linguine 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Linguine 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks

Alle 85 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Pasta in promotie

Hoeveel promoties zijn er op pasta deze week?

Er zijn 85 actuele promoties op pasta, bij 12 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op pasta?

Albert Heijn, met 22 promoties, gevolgd door Carrefour (21) en Bioplanet (10).

Wat is de grootste korting op pasta?

-50% op KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties op pasta lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi (tot 1/10), CUCINA Tagliatelle (500 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op pasta?

Gratis erbij: 40 van de 85 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.