Biona in promotie

Alle 20 actuele promoties op Biona van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

20 promoties

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Biona Golden Turmeric Zuurkool BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Golden Turmeric Zuurkool BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€7,26/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks
Biona Jeneverbes Zuurkool BIO - 360g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Jeneverbes Zuurkool BIO - 360g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€6,64/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Biona Kimchi BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Kimchi BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59€14,12/kg
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€17,03/l
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Biona Organic Rijstsiroop BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Organic Rijstsiroop BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€12,19/kg
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
Biona Rode Biet Zuurkool BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Rode Biet Zuurkool BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€7,26/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Biona in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Biona deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op Biona, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Biona?

Holland & Barrett, met 12 promoties, gevolgd door Bioplanet (8).

Wat is de grootste korting op Biona?

-50% op BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g bij Bioplanet, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Biona?

2e aan korting: 12 van de 20 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.