LU in promotie

Alle 20 actuele promoties op LU van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

20 promoties

Scholiertje Puur 2 x 6 Stuks 150 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Scholiertje Puur 2 x 6 Stuks 150 g

LU
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€16,87/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Cracotte Toast Gourmande 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Gourmande 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Cracotte Toast Multi-Granen 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Multi-Granen 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€2,62€3,49€10,48/kg
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
Cracotte Toast Original Tarwe 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Original Tarwe 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€8,16
voor 4 stuks€10,88
Per stuk€2,04€2,72€8,16/kg
Je bespaart €2,72 op 4 stuks
Cracotte Toast Volkoren 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cracotte Toast Volkoren 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€8,46
voor 4 stuks€11,28
Per stuk€2,11€2,82€8,44/kg
Je bespaart €2,82 op 4 stuks
LU Vitabis 175g -25%
KruidvatTot zo 4/10

LU Vitabis 175g

2e halve prijs
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€9,37/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Mini crackers naturel 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini crackers naturel 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€6,12
voor 4 stuks€8,16
Per stuk€1,53€2,04€6,12/kg
Je bespaart €2,04 op 4 stuks
Mini crackers olijfolie & oregano 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini crackers olijfolie & oregano 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€6,69
voor 4 stuks€8,92
Per stuk€1,67€2,23€6,68/kg
Je bespaart €2,23 op 4 stuks
Parovita Crackers Sesamzaad 330g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Parovita Crackers Sesamzaad 330g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€12,87
voor 4 stuks€17,16
Per stuk€3,22€4,29€9,76/kg
Je bespaart €4,29 op 4 stuks
Parovita Crackers Tarwe 330g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Parovita Crackers Tarwe 330g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€12,75
voor 4 stuks€17,00
Per stuk€3,19€4,25€9,67/kg
Je bespaart €4,25 op 4 stuks
LU cracker mini olijfolie&oregano 250g -20%
OKayTot di 6/10

LU cracker mini olijfolie&oregano 250g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,57
voor 2 stuks€4,46
Per stuk€1,78€2,23€7,12/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
LU cracotte gourmande 250 g V 250g -20%
OKayTot di 6/10

LU cracotte gourmande 250 g V 250g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,42
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,71€3,39€10,84/kg
Je bespaart €1,36 op 2 stuks
LU Cracotte vezels 250g -20%
OKayTot di 6/10

LU Cracotte vezels 250g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,98
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,99€2,49€7,96/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over LU in promotie

Hoeveel promoties zijn er op LU deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op LU, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op LU?

Carrefour, met 16 promoties, gevolgd door OKay (3) en Kruidvat (1).

Wat is de grootste korting op LU?

-50% op LU Chocolade bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op LU?

Gratis erbij: 14 van de 20 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.