Ceréal in promotie

Alle 11 actuele promoties op Ceréal van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

11 promoties

Céréal Glucoregul Aardbeienjam - 320g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Céréal Glucoregul Aardbeienjam - 320g

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,74
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,37€4,49€10,53/kg
Je bespaart €2,24 op 2 stuks
Hazelnootpasta 200 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Hazelnootpasta 200 g

Céréal
-5% voor 2
Je betaalt
€10,43
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€5,22€5,49€26,10/kg
Je bespaart €0,55 op 2 stuks
Zonder Suikers Orange Delight 140 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Zonder Suikers Orange Delight 140 g

Céréal
-5% voor 2
Je betaalt
€7,96
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,98€4,19€28,43/kg
Je bespaart €0,42 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ceréal in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ceréal deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Ceréal, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ceréal?

Holland & Barrett, met 7 promoties, gevolgd door Colruyt (2) en Carrefour (2).

Wat is de grootste korting op Ceréal?

-33% op Céréal: chocolate chip cookie SV, rozijnenkoeken en 18 andere bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Ceréal?

2e aan korting: 7 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.