A.Vogel in promotie

Alle 22 actuele promoties op A.Vogel van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

A.Vogel Echina C Keelpastilles (75gr) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Echina C Keelpastilles (75gr)

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,74
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,37€4,49€44,94/kg
Je bespaart €2,24 op 2 stuks
A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,94
voor 2 stuks€14,58
Per stuk€5,47€7,29€21,88/kg
Je bespaart €3,64 op 2 stuks
A.Vogel Molkosan Original - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Molkosan Original - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€20,23
voor 2 stuks€26,98
Per stuk€10,12€13,49€20,24/l
Je bespaart €6,75 op 2 stuks
A.Vogel zeezout Original Bio 250g -20%
OKayTot di 6/10

A.Vogel zeezout Original Bio 250g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,83€4,79€15,32/kg
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
HERBAMARE zeezout Original Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBAMARE zeezout Original Bio 250g

A.Vogel
-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,82
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,91€4,89€15,64/kg
Je bespaart €1,96 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over A.Vogel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op A.Vogel deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op A.Vogel, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op A.Vogel?

Medi-Market, met 11 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (7) en Kruidvat (2).

Wat is de grootste korting op A.Vogel?

-50% op A.Vogel Hameliforce Crème Huidregenererend - 30ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op A.Vogel?

% korting: 13 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.