Verzorging & drogisterij in promotie bij Bioplanet

Alle 32 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Bioplanet op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

32 promoties

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99€130,00/l
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
A.VOGEL MOLKOSAN Melkwei conc. 500ml -20%
BioplanetTot di 6/10

A.VOGEL MOLKOSAN Melkwei conc. 500ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,42
voor 2 stuks€26,78
Per stuk€10,71€13,39€21,42/l
Je bespaart €5,36 op 2 stuks
APICAS Italiaanse Stuifmeel Bio 100g -20%
BioplanetTot di 6/10

APICAS Italiaanse Stuifmeel Bio 100g

Apicoltura Casentinese
-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€5,59
voor 1 stuk€6,99
Per kg€55,90€69,90
Je bespaart €1,40
DR.ORGANIC Hemp Oil Body Wash 250ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC Hemp Oil Body Wash 250ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk€7,99
Per liter€25,56€31,96
Je bespaart €1,60
DR.ORGANIC Hemp Oil Deo Roll-on 50ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC Hemp Oil Deo Roll-on 50ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk€7,99
Per liter€127,80€159,80
Je bespaart €1,60
DR.ORGANIC masker houtskool 125ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC masker houtskool 125ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€7,19
voor 1 stuk€8,99
Per liter€57,52€71,92
Je bespaart €1,80
EVI-LINE dode zeezout 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

EVI-LINE dode zeezout 1kg

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,18
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,59€6,99€5,59/kg
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
WELEDA Dagcr.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Dagcr.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€52,78
voor 2 stuks€65,98
Per stuk€26,39€32,99€659,75/l
Je bespaart €13,20 op 2 stuks
WELEDA Nchtc.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Nchtc.blauwe Gentiaan&Edelw. 40ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€54,38
voor 2 stuks€67,98
Per stuk€27,19€33,99€679,75/l
Je bespaart €13,60 op 2 stuks
WELEDA Serum Blauwe Gentiaan Edelw. 30ml -20%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Serum Blauwe Gentiaan Edelw. 30ml

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€55,98
voor 2 stuks€69,98
Per stuk€27,99€34,99€933,01/l
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
WESTLAB epsomzout 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

WESTLAB epsomzout 1kg

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,18
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,59€6,99€5,59/kg
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
WESTLAB mindful epsom &Himalaya zout 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

WESTLAB mindful epsom &Himalaya zout 1kg

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€14,38
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€7,19€8,99€7,19/kg
Je bespaart €3,60 op 2 stuks
WESTLAB sleep epsom & dode zeezout 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

WESTLAB sleep epsom & dode zeezout 1kg

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€14,38
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€7,19€8,99€7,19/kg
Je bespaart €3,60 op 2 stuks
WESTLAB zout replenishing magnesium 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

WESTLAB zout replenishing magnesium 1kg

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€17,58
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,79€10,99€8,79/kg
Je bespaart €4,40 op 2 stuks
WELEDA Deo roll-on citrus 50ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Deo roll-on citrus 50ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,37
voor 1 stuk€7,49
Per liter€127,40€149,80
Je bespaart €1,12
WELEDA Deo roll-on granaatappel 50ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA Deo roll-on granaatappel 50ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,37
voor 1 stuk€7,49
Per liter€127,40€149,80
Je bespaart €1,12
WELEDA douchegel arnica sport 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel arnica sport 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€5,94
voor 1 stuk€6,99
Per liter€29,70€34,95
Je bespaart €1,05
WELEDA douchegel aroma love 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel aroma love 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,08
voor 1 stuk€7,15
Per liter€30,40€35,75
Je bespaart €1,07

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Bioplanet

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Bioplanet deze week?

Er zijn 32 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Bioplanet (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Bioplanet?

-50% op DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml bij Bioplanet, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Bioplanet?

% korting: 32 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.