Serum in promotie

Alle 147 actuele promoties op serum van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

147 promoties

Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€10,49
voor 2 stuks
Per stuk€5,25vanaf €52,50/l
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Max Factor Foundation -50%
Max White Purple Serum -50%
Di

Max White Purple Serum

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99€249,75/l
Je bespaart €39,98 op 4 stuks
wimperserum -50%
HEMATot ma 5/10

wimperserum

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Wonder Bond Bonding Serum Mascara -35%
Di

Wonder Bond Bonding Serum Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder Bond Bonding Serum Mascara -35%
Di

Wonder Bond Bonding Serum Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.121,82/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder'Care Serum -35%
Di

Wonder'Care Serum

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.121,82/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
GLISS FULL HAIR WONDER SCALP SERUM 100ML -33%
CarrefourTot ma 5/10

GLISS FULL HAIR WONDER SCALP SERUM 100ML

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€27,50
voor 3 stuks€41,25
Per stuk€9,17€13,75€91,70/l
Je bespaart €13,75 op 3 stuks
Kruidvat Serum -33%
Anti-vlekken serum -30%
Di

Anti-vlekken serum

WAAM
-30%
Je betaalt
€10,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€349,67€499,67
Je bespaart €4,50
Hyaluronzuur serum -30%
Di

Hyaluronzuur serum

WAAM
-30%
Je betaalt
€9,09
voor 1 stuk€12,99
Per liter€303,00€433,00
Je bespaart €3,90

Alle 147 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Serum in promotie

Hoeveel promoties zijn er op serum deze week?

Er zijn 147 actuele promoties op serum, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op serum?

Kruidvat, met 52 promoties, gevolgd door Medi-Market (25) en Di (21).

Wat is de grootste korting op serum?

-60% op Colgate Serum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op serum?

% korting: 54 van de 147 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.