Max Factor in promotie

Alle 23 actuele promoties op Max Factor op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

23 promoties

Max Factor Creme -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Creme

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €606,43/kg
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
Max Factor Lipgloss -50%
Max Factor Mascara -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Mascara

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €800,76/l
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
Max Factor Lipstick -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Lipstick

1+1 gratis
+33 varianten
Je betaalt
vanaf€15,99
voor 2 stuks
Per stuk€8,00vanaf €2.000,00/kg
Je bespaart €15,99 op 2 stuks
Max Factor Foundation -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Foundation

1+1 gratis
+38 varianten
Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €650,00/kg
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Max Factor Concealer -50%

Promoties laden…

Vragen over Max Factor in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Max Factor deze week?

Er zijn 23 actuele promoties op Max Factor (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Max Factor?

-50% op Max Factor Creme bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Max Factor?

Gratis erbij: 23 van de 23 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.