Lipstick in promotie

Alle 26 actuele promoties op lipstick van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

26 promoties

Max Factor Lipstick -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Lipstick

1+1 gratis
+33 varianten
Je betaalt
vanaf€15,99
voor 2 stuks
Per stuk€8,00vanaf €2.000,00/kg
Je bespaart €15,99 op 2 stuks
Lasting Finish Lipstick -35%
Di

Lasting Finish Lipstick

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Rouge Velvet the Lipstick -35%
Di

Rouge Velvet the Lipstick

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€10,40
voor 2 stuks€16,00
Per stuk€5,20€8,00
Je bespaart €5,60 op 2 stuks
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€15,00
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €1.530,61/kg
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
MCoBeauty Lipstick -25%
NYX Professional Makeup Lipstick -20%
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
L'Oreal Lipstick
KruidvatTot zo 4/10

L'Oreal Lipstick

Met gratis artikel
+25 varianten
Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €3.391,07
Maybelline Lipstick
KruidvatTot zo 4/10

Maybelline Lipstick

Met gratis artikel
+38 varianten
Je betaalt
vanaf€11,99
voor 1 stuk
Per kgvanaf €595,77
NYX Professional Makeup Lippenstift -20%
L'Oreal Lippenstift
KruidvatTot zo 4/10

L'Oreal Lippenstift

Met gratis artikel
+37 varianten
Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per kgvanaf €3.122,92
Maybelline Lippenstift

Promoties laden…

Vragen over Lipstick in promotie

Hoeveel promoties zijn er op lipstick deze week?

Er zijn 26 actuele promoties op lipstick, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op lipstick?

Kruidvat, met 16 promoties, gevolgd door Di (5) en ICI Paris XL (4).

Wat is de grootste korting op lipstick?

-50% op Max Factor Lipstick bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op lipstick?

% korting: 11 van de 26 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.