Concealer in promotie

Alle 30 actuele promoties op concealer van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

30 promoties

L'Oreal Concealer -50%
Max Factor Concealer -50%
Lifter Concealer -36%
Di

Lifter Concealer

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €4,00
Always Fabulous Concealer -35%
Di

Always Fabulous Concealer

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Healthy mix clean concealer -35%
Di

Healthy mix clean concealer

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Essence Concealer -32%
KruidvatTot zo 4/10

Essence Concealer

2 voor €5,00
+30 varianten
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€2,50€3,69vanaf €250,00/l
Je bespaart €2,38 op 2 stuks
MCoBeauty Concealer -25%
KruidvatTot zo 4/10

MCoBeauty Concealer

Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€7,99
Per litervanaf €599,00€799,00
Je bespaart €2,00
NYX Professional Makeup Wonder Snatch Concealer -20%
concealer 82 dark
HEMATot ma 5/10

concealer 82 dark

2e voor 1.-
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk
L'Oreal Concealer
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen bij aankoop van min. €120 aan Lancôme productenmet Beauty Member Card
3 producten
Je betaalt
vanaf€32,80
voor 1 stuk
Per liter€2.523,08
Maybelline Concealer
KruidvatTot zo 4/10

Maybelline Concealer

Met gratis artikel
+36 varianten
Je betaalt
vanaf€9,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €949,50
Hide The Blemish -35%
Di

Hide The Blemish

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Concealer in promotie

Hoeveel promoties zijn er op concealer deze week?

Er zijn 30 actuele promoties op concealer, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op concealer?

Kruidvat, met 10 promoties, gevolgd door HEMA (9) en Di (6).

Wat is de grootste korting op concealer?

-50% op L'Oreal Concealer bij Kruidvat, geldig tot 14/2.

Welke soort korting komt het meest voor op concealer?

2e aan korting: 15 van de 30 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.