Blush in promotie

Alle 39 actuele promoties op blush van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

39 promoties

Blush -35%
Di

Blush

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Little Round Pot Blush -35%
Di

Little Round Pot Blush

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Maxi Blush Powder Blush -35%
Di

Maxi Blush Powder Blush

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€33,73
voor 2 stuks
Per stuk€16,87vanaf €3.374,00/kg
Je bespaart €11,24 op 2 stuks
MCoBeauty Blush -25%
NYX Professional Makeup Blush -20%
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Je betaalt
vanaf€36,00
voor 1 stuk
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes

Je betaalt
vanaf€48,00
voor 1 stuk
Kind & Free Multi-Stick -35%
Di

Kind & Free Multi-Stick

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€10,40
voor 2 stuks€16,00
Per stuk€5,20€8,00
Je bespaart €5,60 op 2 stuks
Little Round Pot -35%
Di

Little Round Pot

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Macaron Melt Lip & Cheek -35%
Di

Macaron Melt Lip & Cheek

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Blush in promotie

Hoeveel promoties zijn er op blush deze week?

Er zijn 39 actuele promoties op blush, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op blush?

Kruidvat, met 21 promoties, gevolgd door Di (6) en ICI Paris XL (3).

Wat is de grootste korting op blush?

-50% op Max Factor 10 Nude Mauve Blush Creme Puff 10g bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op blush?

% korting: 13 van de 39 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.