Foundation in promotie

Alle 99 actuele promoties op foundation van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

99 promoties

Nike Foundation Shorts -75%
JD Sports

Nike Foundation Shorts

75% Bespaar
Je betaalt
€10,00
voor 1 stuk€40,00
Je bespaart €30,00
Nike Foundation Vest -60%
JD Sports

Nike Foundation Vest

60% Bespaar
Je betaalt
€10,00
voor 1 stuk€25,00
Je bespaart €15,00
Nike Foundation Vest -60%
JD Sports

Nike Foundation Vest

60% Bespaar
Je betaalt
€10,00
voor 1 stuk€25,00
Je bespaart €15,00
L'Oreal Concealer -50%
Max Factor Foundation -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Foundation

1+1 gratis
+38 varianten
Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €650,00/kg
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Healthy Mix Radiant foundation -35%
Di

Healthy Mix Radiant foundation

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€13,00
voor 2 stuks€20,00
Per stuk€6,50€10,00
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Lasting Finish 25H Foundation -35%
Di

Lasting Finish 25H Foundation

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Match Perfection Liquid Foundation -35%
Di

Match Perfection Liquid Foundation

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€8,00
Per stuk€2,60€4,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging

Je betaalt
€43,48
voor 2 stuks€57,98
Per stuk€21,74€28,99€724,66/l
Je bespaart €14,50 op 2 stuks
MCoBeauty Foundation -25%
NYX Professional Makeup Foundation -20%
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
L'Oreal Foundation
KruidvatTot zo 4/10

L'Oreal Foundation

Met gratis artikel
+52 varianten
Je betaalt
vanaf€18,99
voor 1 stuk
Per liter€633,00
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Je betaalt
vanaf€44,00
voor 1 stuk
Maybelline Foundation
KruidvatTot zo 4/10

Maybelline Foundation

Met gratis artikel
+37 varianten
Je betaalt
vanaf€10,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €485,43
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes

Alle 99 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Foundation in promotie

Hoeveel promoties zijn er op foundation deze week?

Er zijn 99 actuele promoties op foundation, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op foundation?

HEMA, met 41 promoties, gevolgd door Kruidvat (36) en Di (13).

Wat is de grootste korting op foundation?

-75% op Nike Foundation Shorts bij JD Sports.

Welke soort korting komt het meest voor op foundation?

2e aan korting: 51 van de 99 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.