Mascara in promotie

Alle 81 actuele promoties op mascara van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

81 promoties

mascara primer -50%
HEMATot ma 5/10

mascara primer

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Max Factor Mascara -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Mascara

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 2 stuks
Per stuk€7,50vanaf €800,76/l
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
panorama mascara waterproof zwart -50%
HEMATot ma 5/10

panorama mascara waterproof zwart

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
volume mascara blauw -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara blauw

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
volume mascara bruin -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara bruin

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
volume mascara burgundy -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara burgundy

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
volume mascara paars -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara paars

1+1 gratis
Je betaalt
€5,79
voor 2 stuks€11,58
Per stuk€2,90€5,79
Je bespaart €5,79 op 2 stuks
volume mascara waterproof blauw -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara waterproof blauw

1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
volume mascara waterproof bruin -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara waterproof bruin

1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
volume mascara waterproof paars -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara waterproof paars

1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
volume mascara waterproof rood -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara waterproof rood

1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
volume mascara waterproof zwart -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara waterproof zwart

1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
volume mascara zwart -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara zwart

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Essence Mascara -37%
100% Waterproof Mascara -35%
Di

100% Waterproof Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99€730,00/l
Je bespaart €6,29 op 2 stuks
Healthy Mix Lengthen & Lift Mascara -35%
Di

Healthy Mix Lengthen & Lift Mascara

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.762,86/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Healthy Mix Water Proof Mascara -35%
Di

Healthy Mix Water Proof Mascara

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.234,00/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Kind & Free Lash Loader Mascara -35%
Di

Kind & Free Lash Loader Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€23,39
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€11,69€17,99€1.230,53/l
Je bespaart €12,59 op 2 stuks
Scandal'Eyes Reloaded Mascara -35%
Di

Scandal'Eyes Reloaded Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99€811,67/l
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Scandal'Eyes Reloaded Mascara - Brown -35%
Di

Scandal'Eyes Reloaded Mascara - Brown

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99€749,23/kg
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Scandal'Eyes Volume On Demand Mascara -35%
Di

Scandal'Eyes Volume On Demand Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99€811,67/l
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Scandal'Eyes Wow Waterproof Mascara -35%
Di

Scandal'Eyes Wow Waterproof Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99€811,67/l
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Thrill Seeker Mega Lift Mascara -35%
Di

Thrill Seeker Mega Lift Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder Bond Bonding Serum Mascara -35%
Di

Wonder Bond Bonding Serum Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder Bond Bonding Serum Mascara -35%
Di

Wonder Bond Bonding Serum Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.121,82/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder'Extension Mascara -35%
Di

Wonder'Extension Mascara

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€24,69
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€12,34€18,99€1.121,82/l
Je bespaart €13,29 op 2 stuks
Wonder'Full Mascara with Argan Oil -35%
Di

Wonder'Full Mascara with Argan Oil

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€13,00
voor 2 stuks€20,00
Per stuk€6,50€10,00€590,91/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€37,48
voor 2 stuks
Per stuk€18,74vanaf €2.342,50/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Catrice Mascara -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Mascara

20% korting bij 2 stuks
+25 varianten
Je betaalt
vanaf€4,78
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €319,00/l
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
NYX Professional Makeup Mascara -20%
KruidvatTot zo 4/10

NYX Professional Makeup Mascara

Je betaalt
€20,78
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€10,39€12,99
Je bespaart €5,20 op 2 stuks

Alle 81 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Mascara in promotie

Hoeveel promoties zijn er op mascara deze week?

Er zijn 81 actuele promoties op mascara, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op mascara?

Di, met 38 promoties, gevolgd door HEMA (22) en Kruidvat (17).

Wat is de grootste korting op mascara?

-50% op curl en volume mascara smudgeproof zwart bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op mascara?

2e aan korting: 36 van de 81 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.