Gel in promotie

Alle 300 actuele promoties op gel van 34 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

300 promoties

ASICS GEL-VENTURE 6 -55%
JD Sports

ASICS GEL-VENTURE 6

55% Bespaar
Je betaalt
€45,00
voor 1 stuk€100,00
Je bespaart €55,00
Colgate Fresh gel fluoride tandpasta -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Colgate Fresh gel fluoride tandpasta

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€17,87/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
De Tuinen MSM Gel - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen MSM Gel - 150ml

1+1 gratis
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€41,67/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Extra Fresh Gel 75 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Fresh Gel 75 ml

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€11,50
voor 4 stuks€23,00
Per stuk€2,88€5,75€38,40/l
Je bespaart €11,50 op 4 stuks
Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€1,75€3,49€5,83/l
Je bespaart €6,98 op 4 stuks
Lucovitaal Litteken Gel - 20ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Litteken Gel - 20ml

1+1 gratis
Je betaalt
€14,99
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€7,50€14,99€375,00/l
Je bespaart €14,99 op 2 stuks
Persil gel universal 19 dosissen 855ml -50%
OKayTot di 6/10

Persil gel universal 19 dosissen 855ml

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99€6,43/l
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
Therme Gel -50%
tandpasta fresh gel 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta fresh gel 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
ASICS GEL-SEKIRAN -39%
JD Sports

ASICS GEL-SEKIRAN

39% Bespaar
Je betaalt
€85,00
voor 1 stuk€140,00
Je bespaart €55,00
ASICS GEL-NYC Junior -38%
JD Sports

ASICS GEL-NYC Junior

38% Bespaar
Je betaalt
€65,00
voor 1 stuk€105,00
Je bespaart €40,00
Lifter Gel -36%
Di

Lifter Gel

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €4,00
BioFreeze Gel 118 ml -35%
Medi-Market

BioFreeze Gel 118 ml

Voordeel -35%
Je betaalt
€9,09
voor 1 stuk€13,98
Per liter€77,03€118,47
Je bespaart €4,89
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99€721,11/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Fabuleux Gel -35%
Di

Fabuleux Gel

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Super Gel by Kate Moss -35%
Di

Super Gel by Kate Moss

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€5,84€8,99
Je bespaart €6,29 op 2 stuks

Alle 300 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Gel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op gel deze week?

Er zijn 300 actuele promoties op gel, bij 34 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op gel?

Kruidvat, met 57 promoties, gevolgd door Intratuin (50) en Holland & Barrett (40).

Wat is de grootste korting op gel?

-62% op Gelschuim kussen 35x60x15 STATHELLE bij JYSK, geldig tot 1/10.

Welke promoties op gel lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Gelschuim kussen 35x60x15 STATHELLE bij JYSK (tot 1/10), CRANE Inlegzolen met gel bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op gel?

% korting: 77 van de 300 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.