Dove in promotie

Alle 61 actuele promoties op Dove van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

61 promoties

Dove Spray -33%
Dove Argan oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Argan oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€26,65/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Dove Beauty cream bar -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Beauty cream bar

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€11,08/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Dove Coconut oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Coconut oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,98
voor 3 stuks€25,47
Per stuk€5,66€8,49€28,30/l
Je bespaart €8,49 op 3 stuks
Dove Douchegel -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€9,18
voor 3 stuks
Per stuk€3,06vanaf €11,07/l
Je bespaart €4,58 op 3 stuks
Dove Men+care clean comfort roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Men+care clean comfort roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79€77,20/l
Je bespaart €5,79 op 3 stuks
Dove Men+care eucalyptus & mint -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Men+care eucalyptus & mint

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€11,65/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Dove Original anti-transpirant roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Original anti-transpirant roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€47,80/l
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Dove Original stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Original stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€79,80/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Dove Rose oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Rose oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€12,18
voor 3 stuks€18,27
Per stuk€4,06€6,09€20,30/l
Je bespaart €6,09 op 3 stuks
Dove Deodorant
Dove Douchegel
KruidvatTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€1,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €17,48
Dove Spray
KruidvatTot zo 4/10

Dove Spray

Met gratis artikel
+21 varianten
Je betaalt
vanaf€3,89
voor 1 stuk
Per litervanaf €25,93
Dove Bodylotion

Alle 61 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Dove in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Dove deze week?

Er zijn 61 actuele promoties op Dove, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Dove?

Kruidvat, met 47 promoties, gevolgd door Albert Heijn (14).

Wat is de grootste korting op Dove?

-33% op Dove Spray bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Dove?

Cadeau of punten: 40 van de 61 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.