Bodylotion in promotie

Alle 71 actuele promoties op bodylotion van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

71 promoties

Kruidvat Bodylotion -37%
bodylotion 200ml -25%
HEMATot ma 5/10

bodylotion 200ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€14,95/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€15,73
voor 2 stuks
Per stuk€7,87vanaf €39,35/l
Je bespaart €5,24 op 2 stuks
Hydraterende Bodylotion met Olijfolie -25%
Di

Hydraterende Bodylotion met Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€20,96/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Naïf Baby Bodylotion - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Naïf Baby Bodylotion - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€63,70/l
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
Naïf Bodylotion | Verzachtend -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Naïf Bodylotion | Verzachtend

2e aan -50%
Je betaalt
€25,48
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€12,74€16,99€63,70/l
Je bespaart €8,50 op 2 stuks
Nivea Bodylotion -25%
Voedende Bodylotion met Arganolie -25%
Di

Voedende Bodylotion met Arganolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€20,96/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Weleda Skin Food Bodylotion 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Weleda Skin Food Bodylotion 250ml

25% korting
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€14,99
Per liter€44,96€59,96
Je bespaart €3,75
Dove Bodylotion
Vaseline Bodylotion
Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€14,99
Per liter€89,87€199,87
Je bespaart €8,25
Kruidvat Mentholpoeder 100g -37%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Mentholpoeder 100g

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,50€3,99€25,00/kg
Je bespaart €2,98 op 2 stuks
Aloe Pura Aloë Vera Lotion - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Aloe Pura Aloë Vera Lotion - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€15,73
voor 2 stuks€20,98
Per stuk€7,87€10,49€39,35/l
Je bespaart €5,25 op 2 stuks
handcrème 100ml -25%
HEMATot ma 5/10

handcrème 100ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€23,90/l
Je bespaart €1,59 op 2 stuks

Alle 71 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Bodylotion in promotie

Hoeveel promoties zijn er op bodylotion deze week?

Er zijn 71 actuele promoties op bodylotion, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op bodylotion?

Kruidvat, met 35 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (18) en Di (8).

Wat is de grootste korting op bodylotion?

-55% op De Tuinen Amandel Body Butter - 250ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op bodylotion?

2e aan korting: 28 van de 71 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.