Lucovitaal in promotie

Alle 89 actuele promoties op Lucovitaal van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

89 promoties

1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Lucovitaal vitamines & supplementen

1+1 gratis
100 producten
Je betaalt
vanaf€4,99
voor 2 stuks
Per stuk€2,50vanaf €40,00/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Lucovitaal Calcium D3 Gummies 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Lucovitaal Calcium D3 Gummies 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€15,99
voor 120 stuks (2 × 60)€31,98
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €15,99 op 120 stuks
Lucovitaal Vitamine -50%
Lucovitaal Visolie -50%
KruidvatTot zo 4/10

Lucovitaal Visolie

Je betaalt
vanaf€9,99
voor 2 stuks
Per stuk€5,00vanaf €0,08/st
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Lucovitaal Kalknagel Pen - 4ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Kalknagel Pen - 4ml

1+1 gratis
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99€1.625,00/l
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Lucovitaal Kingsize Bamboe Kussen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Kingsize Bamboe Kussen

1+1 gratis
Je betaalt
€39,99
voor 2 stuks€79,98
Per stuk€20,00€39,99
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
Lucovitaal L-Lysine Tabletten 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Lucovitaal L-Lysine Tabletten 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€19,99
voor 120 stuks (2 × 60)€39,98
Per stuk€0,17€0,34
Je bespaart €19,99 op 120 stuks
Lucovitaal Litteken Gel - 20ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Litteken Gel - 20ml

1+1 gratis
Je betaalt
€14,99
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€7,50€14,99€375,00/l
Je bespaart €14,99 op 2 stuks

Alle 89 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Lucovitaal in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Lucovitaal deze week?

Er zijn 89 actuele promoties op Lucovitaal, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Lucovitaal?

Kruidvat, met 68 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (21).

Wat is de grootste korting op Lucovitaal?

-65% op Lucovitaal Compressiekousen bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Lucovitaal?

Gratis erbij: 83 van de 89 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.