Vegan in promotie

Alle 144 actuele promoties op vegan van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

144 promoties

Bertolli Pesto alla Genovese vegan -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto alla Genovese vegan

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€12,96/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Delhaize Vegan -50%
Gyoza Vegan Korean Style BBQ 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Gyoza Vegan Korean Style BBQ 300 g

Bibigo
1+1 gratis
Je betaalt
€5,15
voor 2 stuks€10,30
Per stuk€2,58€5,15€8,60/kg
Je bespaart €5,15 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen

Je betaalt
vanaf€19,99
voor 2 stuks
Per stuk€9,99vanaf €0,08/st
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Healthy Mix Clean Vegan -35%
Di

Healthy Mix Clean Vegan

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
BLEACH LONDON Haarverf -30%
VeganTan Bronzing Drops - 50ml -30%
Holland & BarrettTot zo 4/10

VeganTan Bronzing Drops - 50ml

30% korting
Je betaalt
€11,89
voor 1 stuk€16,99
Per liter€237,80€339,80
Je bespaart €5,10
LA VIDA VEGAN hazelnootpasta Bio 270g -25%
ColruytTot di 6/10

LA VIDA VEGAN hazelnootpasta Bio 270g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,38
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,19€5,59
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
2e product 50% korting op Lovechock chocolade voeding & dranken -25%
So Vegan So Fine Hazelnootpasta -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

So Vegan So Fine Hazelnootpasta

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 1 stuk€4,79
Per kg€13,30€17,75
Je bespaart €1,20
So Vegan So Fine Matchapasta -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

So Vegan So Fine Matchapasta

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 1 stuk€4,99
Per kg€13,85€18,48
Je bespaart €1,25
So Vegan So Fine Pistachepasta -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

So Vegan So Fine Pistachepasta

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 1 stuk€5,99
Per kg€16,63€22,19
Je bespaart €1,50
So Vegan So Fine Witte kokospasta -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

So Vegan So Fine Witte kokospasta

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,44
voor 1 stuk€4,59
Per kg€12,74€17,00
Je bespaart €1,15
Yummygums Vegan Omega 3 - 45 gummies -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Yummygums Vegan Omega 3 - 45 gummies

2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99
Je bespaart €12,50 op 2 stuks
FITFOOD Vegan Deli falafelball.Bio 220g -20%
BioplanetTot di 6/10

FITFOOD Vegan Deli falafelball.Bio 220g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,70
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,35€4,19€15,23/kg
Je bespaart €1,68 op 2 stuks
De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70

Alle 144 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Vegan in promotie

Hoeveel promoties zijn er op vegan deze week?

Er zijn 144 actuele promoties op vegan, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op vegan?

Holland & Barrett, met 75 promoties, gevolgd door Albert Heijn (26) en Bioplanet (23).

Wat is de grootste korting op vegan?

-60% op De Tuinen Olie bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op vegan?

2e aan korting: 57 van de 144 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.