Physalis in promotie

Alle 29 actuele promoties op Physalis op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

29 promoties

2e product 50% korting op Physalis vitamines & supplementen -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Physalis vitamines & supplementen

2e product 50% korting
87 producten
Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €0,07/st
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
2e product 50% korting op Physalis natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Physalis natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
89 producten
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,74vanaf €35,95/l
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Physalis Green Tea - 30 tabletten
Holland & BarrettTot zo 4/10

Physalis Green Tea - 30 tabletten

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€14,99
voor 30 stuks
Per stuk€0,50
Physalis Rhodiola - 30 tabletten
Holland & BarrettTot zo 4/10

Physalis Rhodiola - 30 tabletten

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€18,49
voor 30 stuks
Per stuk€0,62
Physalis Saffron+ - 30 tabletten
Holland & BarrettTot zo 4/10

Physalis Saffron+ - 30 tabletten

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€28,99
voor 30 stuks
Per stuk€0,97
Physalis Shilajit - 30 tabletten
Holland & BarrettTot zo 4/10

Physalis Shilajit - 30 tabletten

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€20,49
voor 30 stuks
Per stuk€0,68

Promoties laden…

Vragen over Physalis in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Physalis deze week?

Er zijn 29 actuele promoties op Physalis (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Physalis?

-33% op Physalis Kruideninfusie Detox+ BIO - 20 theezakjes bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Physalis?

Nieuwe prijs: 16 van de 29 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.