Massageolie in promotie

Alle 11 actuele promoties op massageolie van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Massageolie -30%
Di

Massageolie

WAAM
-30%
Je betaalt
€9,51
voor 1 stuk€13,59
Per liter€47,55€67,95
Je bespaart €4,08
Massageolie Monoï 200ml -30%
Di

Massageolie Monoï 200ml

WAAM
-30%
Je betaalt
€9,79
voor 1 stuk€13,99
Per liter€48,95€69,95
Je bespaart €4,20
Lovea Massageolie met Monoï - 50ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lovea Massageolie met Monoï - 50ml

Lovea Bio
2e product 50% korting
Je betaalt
€16,48
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,24€10,99€164,80/l
Je bespaart €5,50 op 2 stuks
Therme Hammam Massage Oil 125ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Hammam Massage Oil 125ml

2+2 gratis
Je betaalt
€23,58
voor 4 stuks€47,16
Per stuk€5,89€11,79€47,12/l
Je bespaart €23,58 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Massageolie in promotie

Hoeveel promoties zijn er op massageolie deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op massageolie, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op massageolie?

Kruidvat, met 5 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (4) en Di (2).

Wat is de grootste korting op massageolie?

-50% op Kneipp Massageolie bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op massageolie?

2e aan korting: 5 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.